У МакДональдз® тепер приймають карти Mastercard® PAYPASS ™

Ощадбанк встановив у мережі МакДональдз перші термінали, що приймають безконтактні платежі MasterCard PayPass. Тепер у ресторанах швидкого обслуговування МакДональдз можна розраховуватись як традиційними платіжними картками, так і безконтактними.

В Україні стартував новий проект із впровадження сучасних платіжних технологій в мережі ресторанів швидкого обслуговування МакДональдз при еквайринговій підтримці Ощадбанку. Вже до кінця першого кварталу 2013 року Ощадбанк планує встановити платіжні термінали, оснащені функціоналом прийому безконтактних карт PayPass, у всіх ресторанах цієї мережі. Спеціально для цього проекту Ощадбанк придбав близько 750 ПІН-ПАДів Ingenico iPP350 Contactless компанії Ingenico (Франція). Завдяки можливості використовувати безконтактні карти PayPass час обслуговування в ресторані скоротиться на 10%.

«У 2004 році МакДональдз став першою в світі мережею, що приймає безконтактні карти PayPass. Сьогодні практично в усіх країнах, де працює PayPass, ресторани цієї мережі приймають безконтактні платежі. Ми раді, що тепер і в Україні держателі карток PayPass можуть розраховуватись в МакДональдз одну мить. Висока швидкість і безпека платежів PayPass забезпечать відвідувачам мережі найвищий рівень комфорту при оплаті замовлень», - повідомив Олександр Будяков, директор з розвитку комерції представництва MasterCard Europe в Україні.

«Ощадбанк вийшов на ринок торгового еквайрингу в 2011 році і на той момент був 32-м. Тепер ми вже у вісімці лідерів цього ринку і не збираємося зупинятися на досягнутому. На сьогодні кількість наших торгових терміналів перевищує 3,5 тисячі. Серед наших клієнтів - відомі продуктові та будівельні гіпермаркети, мережі автозаправних комплексів і магазинів побутової техніки. І, звичайно, це мережа ресторанів МакДональдз. Головними складовими нашого зростання є індивідуальний підхід до клієнта і впровадження інновацій, наприклад, технології проведення безконтактних платежів у торгових терміналах нашого банку», - зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

«Для забезпечення якості та безпеки транзакцій платежів використовується програмне забезпечення, що відповідає всім світовим стандартам якості. Клієнти мережі ресторанів МакДональдз в Україні можуть гідно оцінити не тільки улюблені страви, а й покращену якість обслуговування - зручність і приголомшливу швидкість оплати замовлення платіжними картками і навіть за допомогою телефонів з підтримкою NFC », - підкреслив Олег Жуков, директор АТ« Банкомзв'язок».

За результатами першого року роботи в Україні безконтактні платежі MasterCard PayPass приймають понад 2 500 торгових точок у різних регіонах країни. Інноваційна технологія розрахунків платіжними картками зайняла провідне місце на ринку і швидкими темпами підкорює нові сфери розрахунку. Сьогодні платежі MasterCard PayPass доступні в 40 найбільших мережах, серед яких продуктові торговельні мережі, магазини одягу та взуття, побутової та електронної техніки, товарів для дому, а також розважальні комплекси і кінотеатри, кафе і ресторани, а також гірськолижний курорт Буковель. Для зручності клієнтів при покупці до 100 грн. не потрібно вводити PIN-код або ставити підпис на чеку.

Розвиток технології PayPass

Впровадження технології PayPass у світі почалося в 2003 році, коли безконтактні платіжні термінали з'явилися в Канаді, США, Японії і на Філіппінах. Станом на третій квартал 2012 року в світі випущено більше 150 мільйонів карт і пристроїв з функціоналом PayPass. Ці карти і пристрої можна використовувати для розрахунків у більш ніж 550 тисячах точок продажів в 48 країнах по всьому світу, включаючи навіть такі нові сфери для безготівкового розрахунку, як торгові автомати, таксі, пропускні пункти на платних шосе тощо. Сьогодні в Європі найбільш активно PayPass впроваджується банками Великобританії, Франції, Польщі, Росії, Німеччини та Туреччини. Україна стала 38-ю в списку країн, які впровадили технологію PayPass. Швидкими темпами розвивається як мережа прийому, так і емісія. Серед українських торгових партнерів МаsterCard PayPass найбільші мережі: Мегамаркет, Metro, Фуршет, Сільпо, Novus, АТБ, Варус, Обжора, Watsons, Фокстрот, INTERTOP, Geox, Timberland, MOYO, мережі швидкого харчування Челентано і McFoxy, кінотеатри Баттерфляй та багато інших.

Про MasterCard Worldwide

MasterCard (NYSE: MA) www.mastercard.com - міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою в світі платіжної мережею, що об'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектора в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення MasterCard роблять щоденну комерційну діяльність, таку як шопінг, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простий, безпечною і ефективною для кожного. Слідкуйте за нами на Твіттері @ mastercardnews, приймайте участь в обговореннях на TheHeartofCommerceBlog і підписуйтесь на свіжі новини.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Згідно з рейтингом Першого Українського Депозитного Індексу (FUDI) депозити Ощадбанку мають найкращу надійність. Ощадбанк очолив рейтинги надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка» та ділового видання "Коментарі". Ощадбанк визнано кращим продавцем зарплатних продуктів за версією міжнародної платіжної системи MasterCard WorldWide.

Ліцензія НБУ від 05.10.2011р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Про АТ «Банкомзв'язок»

АТ «Банкомзв'язок» займається розробкою програмного забезпечення для захищених електронних транзакцій по всьому світі. Авторизований партнер Ingenico SA і офіційний імпортер продукції Ingenico в Україні з 1997 року.

30.11.2012

інші пропозиції