Ощадбанк став еквайринговим партнером проекту з налагодження системи безготівкового розрахунку в закладах мережі МакДональдз в Україні

МакДональдз Україна, компанія Visa та Ощадбанк оголошують початок впровадження інноваційної системи оплати банківськими картками. МакДональдз в Україні вперше забезпечить прийом безконтактних карт Visa payWave разом із іншими банківськими картками. Еквайринговим партнером з налагодження прийому банківських карток в закладах мережі МакДональдз став Ощадбанк. Інтегратор технічного рішення АТ «Банкомзв’язок» реалізував комплексне рішення з обслуговування різних типів платіжних карток, а також NFC-телефонів на терміналах компанії Ingenico (Франція).

До кінця 1-го кварталу 2013 року система буде реалізована в усіх закладах МакДональдз в Україні. Усі платіжні термінали, встановлені в мережі закладів швидкого обслуговування МакДональдз, а це близько 750 кас, прийматимуть для оплати як традиційні платіжні картки, так і безконтактні картки, такі як Visa payWave. Крім того, завдяки новітньому обладнанню, яке встановив Ощадбанк на підприємствах МакДональдз, відвідувачі ресторанів мають змогу самостійно розплачуватися карткою, не передаючи її касирові.

При цьому для розрахунку за допомогою традиційної платіжної картки відвідувач самостійно проводить картку через термінал. Щоб розрахуватися безконтактною карткою Visa payWave, достатньо лише піднести картку до безконтактного зчитувача на платіжному терміналі, не виймаючи її з гаманця.

Технологія Visa payWave може бути реалізована також і на мобільних телефонах, що підтримують безконтактні платежі. Сплачувати за допомогою мобільного телефону можна в тих самих терміналах МакДональдз.

Безготівкові платежі в цілому, і технологія безконтактної оплати payWave зокрема, надають низку переваг споживачам і торгово-сервісним підприємствам. Безготівкові платежі спрощують процес оплати, допомагають вирішити проблеми з рештою, особливо з дрібними грошима, і таким чином дають змогу прискорити обслуговування клієнтів. МакДональдз очікує економити кілька секунд у процесі розрахунку.

Для закладів МакДональдз вперше в Україні Ощадбанк реалізував програму швидкої оплати замовлень картами Visa (Visa Easy Payments Service) – оплата суми до 200 грн без введення ПІН-коду та підпису на чеку.

«Розробляючи систему безготівкової оплати для наших закладів, ми звертали особливу увагу на те, щоб зберегти швидкість обслуговування відвідувачів і водночас запобігти виникненню помилок. Це стало можливим завдяки інтеграції систем касових апаратів МакДональдз і оплати банківськими картками, а також завдяки впровадженню програми швидкої оплати замовлень картками Visa. Ми очікуємо, що тривалість розрахунку будь-якою карткою не перевищить 10 секунд, а оплата безконтактною карткою буде в кілька разів швидшою. Немає сумніву, що відвідувачі належним чином оцінять програму швидкої оплати замовлень, яка передбачає сплату суми до 200 грн без введення ПІН-коду та підпису на чеку. Зауважу, що понад 90% замовлень у МакДональдз не перевищує цієї суми», – зазначила Оксана Чопа, старший директор з виробництва та навчання компанії МакДональдз в Україні.

«Сегмент ресторанів швидкого обслуговування, де швидкість поряд із якістю, зручністю та безпекою має вирішальне значення, є надзвичайно перспективним з точки зору впровадження безготівкових розрахунків. Нам особливо приємно відзначити, що компанія МакДональдз Україна, відкриваючи свою мережу для прийняття безготівкових платежів, пропонує своїм клієнтам можливість поряд із традиційними картками скористатися найбільш інноваційною технологією оплати – безконтактними платежами Visa payWave. Крім того, програма швидкої оплати замовлень (Visa Visa Easy Payments Service) якнайкраще відповідає концепції закладів мережі МакДональдз, завдяки чому процес розрахунку стане ще швидшим та зручнішим для споживачів», – зазначила Світлана Георбелідзе, голова офісу Visa Україна.

Заклади швидкого обслуговування поряд із супермаркетами та продуктовими магазинами належать до найбільш популярних сегментів для застосування технології Visa PayWave.

«Ламаючи стереотипи державного банку, що надає лише традиційні банківські послуги, в 2011 році Ощадбанк вийшов на ринок торгового еквайрингу. Відтоді ми спромоглися увійти до вісімки найбільших гравців цього ринку. Головні складові нашого успіху – новітнє обладнання та технології, висока якість обслуговування та індивідуальний підхід до потреб клієнтів. Ми вдячні керівництву компанії МакДональдз в Україні за надану можливість участі в цьому масштабному інноваційному проекті, а також партнерам – Visa та Банкомзв'язок – за всебічну підтримку в справі реалізації технології безконтактних платежів, що їх приймають термінали Ощадбанку, встановлені в мережі закладів МакДональдз», – повідомив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Інформація про компанію Visa

Visa є глобальною платіжною системою, яка забезпечує доступ держателів карток, торгово-сервісних підприємств, фінансових та урядових установ у більше ніж 200 країнах світу до швидкої, безпечної і надійної мережі електронних платежів. Електронні платежі здійснюються завдяки глобальній інноваційній процесинговій системі VisaNet, що здатна обробляти понад 20 000 транзакцій на секунду, забезпечуючи захист від шахрайства для споживачів і гарантії здійснення платежів для торгово-сервісних підприємств. Visa не є банком, не емітує платіжні картки, не встановлює комісії або відсоткові ставки для споживачів, а також не видає кредитів держателям карток. У свою чергу, інноваційні рішення Visa дають змогу фінансовим організаціям пропонувати своїм клієнтам широкий вибір фінансових інструментів, у тому числі дебетові, передоплачені і кредитні карткові продукти. Детальніша інформація доступна за адресою: www.visa.com.ua.

МакДональдз в Україні є лідером у галузі ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад МакДональдз в Україні було відкрито 24 травня 1997 у Києві. В 22 містах України працює 74 заклади, обслуговуючи приблизно 400 тис. відвідувачів щодня. МакДональдз – один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала у розвиток мережі та інфраструктури понад 200 млн доларів. Сьогодні в компанії працює близько 7000 людей. Компанія МакДональдз в Україні визнана найкращим роботодавцем в Україні за результатами дослідження задоволеності співробітників «Кращі роботодавці України» у 2010 та 2011рр. та друге місце у рейтингу «Найкращі Роботодавці у Центральній та Східній Європі 2010/2011», яке проводилося компанією Hewitt Associates (США) спільно з HR Center (м. Київ). Для більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш сайт: www.mcdonalds.ua або www.my-company.com.ua. Читайте новини компанії у соціальних мережах: http://www.facebook.com/McDonaldsUA та http://twitter.com/#!/McDonaldsUA.

Інформація про Ощадбанк

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. У рейтингу «Першого Українського Депозитного індексу» (FUDI) депозити Ощадбанку мають найкращу надійність. Банк також очолив рейтинги надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка» та ділового видання "Коментарі". Ощадбанк визнано кращим продавцем зарплатних продуктів за версією міжнародної платіжної системи MasterCard WorldWide. Ліцензія НБУ№ 148 від 05.10.2011р.. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Ingenico S.A. – світовий лідер, який надає банкам, торговим організаціям, провайдерам платіжних послуг і представникам приватного бізнесу можливість оптимізувати свої інвестиції в платіжні рішення, роблячи їх простими й зручними, відкрити способи отримання нового доходу і зробити свої платіжні транзакції прозорими для себе протягом усього процесу – від терміналу до еквайєра.

АТ «Банкомзв’язок» займається розробкою програмного забезпечення для захищених електронних транзакцій в усьому світі. Авторизований партнер Ingenico S.A. в Україні з 1997 року.

29.11.2012

інші пропозиції