Депозити Ощадбанку визнано найнадійнішими

Депозити Ощадбанку отримали найвищу позицію («А») в рейтингу Першого Українського Депозитного Індексу (FUDI). За результатами досліджень депозитного ринку, що були проведені в березні п.р., вони визнані найбільш надійними.

Рейтинг «А» присвоюється тим українським банкам, які мають найвищу надійність та найнижчу чутливість до несприятливих зовнішніх факторів.

Перший Український Депозитний Індекс (FUDI)  - спільний проект порталу Finance.ua та Українського кредитно-рейтингового агентства (UCRA). Індекс розроблено з метою допомоги потенційним вкладникам у виборі фінансової установи. Він допомагає порівняти між собою українські банки і, навіть не маючи достатнього рівня знань у фінансовій сфері, обрати установу за найбільш оптимальним поєднанням критеріїв - надійності та прибутковості депозитів.

 Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” –  провідний український банк, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

 

Прес-служба Ощадбанку

10.04.2014

інші пропозиції