Завдяки Сумському облуправлінню Ощадбанку військові реактивного артилерійського полку отримуватимуть заробітну плату вчасно

Сумська облдержадміністрація спільно з керівництвом Сумського облуправління Ощадбанку в найкоротші строки вирішили питання виплати заробітної плати військовослужбовцям 27-го Сумського реактивного артилерійського полку.

Військовослужбовці стали заручниками обставин: банк, який їх обслуговував раніше, було визнано неплатоспроможним, і виплату заробітної плати було затримано.

Завдяки оперативній роботі представників Ощадбанку та Сумської облдержадміністрації вже 18 березня 2014 року з військовими було укладено договір про надання послуг із зарахування й виплати заробітної плати та інших виплат через поточні рахунки фізичних осіб із використанням платіжних карток.

Зараз Ощадбанк емітував платіжні картки, на які зараховано заробітну плату за березень. Усі військові вже одержали свої картки. В першу чергу їх отримали військовослужбовці, які були передислоковані за новим місцем призначення у зв’язку з напруженою ситуацією в країні.

Завдяки сучасним сервісам, які пропонує Ощадбанк, військові, знаходячись у різних місцях розташування, мають можливість контролювати стан свого карткового рахунку та здійснювати певні операції без відвідування установи банку. В цьому їм допоможуть системи «SMS-банкінг», «WEB-банкінг», «мобільний банкінг» та ін.

Також у Сумському облуправлінні Ощадбанку був відкритий рахунок благодійної організації „Благодійний фонд підтримки військовослужбовців Сумського артилерійського полку та членів їх сімей”, де кожний сумчанин, якому небайдужа доля України, має змогу зробити внесок у зміцнення армії.

Прес-служба Ощадбанку 

09.04.2014

інші пропозиції