Андрій Пишний: Зважена депозитна політика Ощадбанку – ціна спокою вкладників

Якому банку можна довірити свої заощадження, як не потрапити у фінансову пастку, яким чином мінімізувати можливі ризики? Ці питання в умовах економічної кризи стають вкрай актуальними для українських вкладників.

Одним з індикаторів надійності банківської установи є її політика з відсоткових ставок за депозитами. Маючи досвід кількох фінансових криз, українські вкладники зрозуміли: чим вищий відсоток за депозитом, тим вища ймовірність ризику для їхніх коштів, довірених банкові.

«Ощадбанк завжди зважено працював із грошима своїх клієнтів, тому в нас не було й не буде завищених ставок за вкладами. Наші ставки – ціна спокою вкладника, впевненого в надійності банку. В Ощадбанку не ризикують, тут надійно зберігають гроші й виплачують за них належні відсотки», - зазначає голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Сьогодні Ощадбанк пропонує депозитні програми, орієнтовані на людей з різним рівнем достатку та різними можливостями управління заощадженнями. Про високу конкурентоспроможність ощадівських депозитів свідчить той факт, що в рейтингу журналу «Личный счет» вклад «Накопичувальний» від Ощадбанку увійшов до «Кращої двадцятки депозитів у надійних банках у гривні». При цьому видання відзначило, що платоспроможність держбанків, у тому числі й Ощадбанку, залишається поза підозрами у найскладніші часи на фінансовому ринку України.

З умовами вкладу «Накопичувальний» та іншими депозитними програмами Ощадбанку можна ознайомитись ТУТ.

Прес-служба Ощадбанку 

08.04.2014

інші пропозиції