Нові партнери програми «Світ привілеїв» від компанії Visa International та Ощадбанку

Програма «Світ привілеїв» для держателів преміальних платіжних карток Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку надає можливість здійснювати вигідні покупки та відпочивати з комфортом, адже її партнерами є найкращі магазини, ресторани, готелі, авіакомпанії, автосалони та ін.

До програми «Світ привілеїв» постійно долучаються нові партнери. Відтепер клієнти Ощадбанку – держателі преміальних платіжних карток Visa Gold та Visa Platinum мають можливість скористатися знижками, відвідуючи такі заклади:

· Бутик дитячого одягу PetitBateau – якісний одяг з натуральних матеріалів. Адреса: м. Київ, вул. Горького, 176, ТЦ Ocean Plaza.

· Магазин дитячого одягу Z-Generation. Бренд Z-Generation входить до групи французьких компаній та заснований більше 30 років тому. Адреси магазинів: м. Київ, вул. Горького, 176, ТЦ Ocean Plaza, та вул. Хрещатик, 29-А.

· Концепт-стор ShoeShoe створений для відданих шанувальників хорошого взуття. Адреса:м. Київ, Рейтарська, 35-Б.

Знижки від цих бутиків становлять 5% для держателів карток Visa Gold та 10% – для держателів карток Visa Platinum від Ощадбанку.

· «Пряна Хата» – мережа магазинів, яка динамічно розвивається в Одесі. В ній представлені чай, кава, спеції, сухофрукти та цукати. Адреси магазинів тут.

Держателі карток Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку отримають знижку 10% на покупки.

· Туристичний оператор TUI – один з найбільших багатопрофільних туроператорів. Адреси представництв тут.

Держателям преміальних карток від Ощадбанку надається знижка на послуги:

- Visa Gold – 3%;

- Visa Platinum – 4%.

· Чартерна авіакомпанія ICSAero – найкраща організація приватних рейсів, що значно економлять час. Адреса: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 26.

Знижка 5 – 10% для держателів карток Visa Platinum від Ощадбанку.

· Оренда квартир KievApartment – комфорт та надійність. У KievApartment добре розуміють, чого очікують туристи від поїздки.

Держателі карток Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку отримають спеціальну знижку – 7% на оренду квартир та трансфер. Адреса офісу: м. Київ, вул. Червоноармійська, 9/2, офіс 43.

· Готель «Прем’єр Палац» – один з найкращих готелів Києва зі 100-річним досвідом гостинності.

Адреса готелю: м. Київ, бульв. Т.Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29.

Знижки до 15% для держателів карток Visa Gold від Ощадбанку та до 25% – для держателів карток Visa Platinum від Ощадбанку.

· Готель «Аркадія» – сучасний бізнес-готель у 10 хвилинах їзди від історичного центру Одеси. Адреса: м. Одеса, вул. Генуезька, 24.

Держателям карток Visa Gold від Ощадбанку надається знижка 10% на проживання та 5% на меню ресторану готелю.

Держателям карток Visa Platinum від Ощадбанку надається знижка 15% на проживання та 5% на меню ресторану готелю.

· Ресторан Korona-Club – комфортна обстановка, смачна кухня та все необхідне для приємного відпочинку. Адреса закладу: м.Київ, вул. Рогнідинська, 4.

· Ресторан TequilaBoom – куточок сонячної Мексики в самому центрі Донецька. Адреса закладу: м. Донецьк, бульв. Пушкіна, 25.

Знижки від зазначених ресторанів для клієнтів Ощадбанку становлять 10% для держателів карток Visa Gold та 15% – для держателів Visa Platinum від Ощадбанку.

· Мережа піцерій Dominos– №1 у світі з доставки піци – дарує середню піцу держателям карток Visa Gold та велику піцу держателям карток Visa Platinum від Ощадбанку при замовлені однієї великої або італійської піци. Адреси закладів тут.

· Infiniti (VIDIGroup) – офіційний салон «ВІДІ Ліберті» надає держателям:

- Visa Gold від Ощадбанку Welcome Card у подарунок – 3-15% на послуги сервісу, придбання запасних частин та аксесуарів;

- Visa Platinum від Ощадбанку Gold Card у подарунок – 5-20% на послуги сервісу, придбання запасних частин та аксесуарів.

Адреса салону: Київська обл., с. Чубинське, вул. Київська, 51.

· Прем’єр Авто Люкс – оренда VIP-автомобілів. Адреса: м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 19В.

Держателям карток Visa Gold та Visa Platinum від Ощадбанку надається знижка 10 – 20% на оренду автомобілів.

У торгових точках, що надають знижки, розміщено покажчики «Тут діють знижки». Всі пропозиції для держателів карток від Ощадбанку діють до 31 грудня 2014 р.

Переглянути повний список партнерів програми «Світ привілеїв» та ознайомитись із актуальними пропозиціями для держателів карток Visa Gold від Ощадбанку можна ТУТ, для держателів карток Visa Platinum від Ощадбанку – ТУТ.

Клієнти Ощадбанку отримують вигідні пропозиції та найкращий сервіс.

Прес-служба Ощадбанку 

07.04.2014

інші пропозиції