Депозити в Ощадбанку - найнадійніші

Ощадбанк покращив свої позиції в рейтингу «Першого Українського Депозитного Індексу» (FUDI), здобувши найвищий рейтинг „А”, за яким його депозити мають „найкращу надійність” (http://fudi.finance.ua/ua/).

За версією Українського кредитно-рейтингового агентства, рейтинг «А» присвоюється тим із українських банків, які мають найвищу надійність і низьку чутливість до несприятливих зовнішніх чинників.

Перший український депозитний індекс (FUDI) - спільний проект фінансового порталу Finance.ua та «Українського кредитно-рейтингового агентства» (UCRA). Індекс FUDI розроблений для надання допомоги вкладникам у виборі фінансової установи. Він допомагає порівняти між собою українські банки і, навіть не маючи достатнього рівня знань у фінансовій сфері, обрати установу за найбільш оптимальним поєднаннямкритеріїв - надійності банку та прибутковості депозиту.

Сьогодні в Україні серед банків тільки Ощадбанк має унікальний привілей, який полягає у стовідсотковій державній гарантії за вкладами фізичних осіб. Це означає, що гарантія держави відповідно до Закону України „Про банки і банківську діяльність” поширюється на всю суму вкладу, незалежно від його розміру.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України на право здійснення банківських операцій від 05.10.2011р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.10.2012 р.: власний капітал – 17,9 млрд. грн., обсяг кредитного портфеля – 68,8 млрд. грн., фінансовий результат – 411 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

07.11.2012

інші пропозиції