Ще більше привілеїв для клієнтів Ощадбанку за програмою MasterCard SELECTIVE

MasterCard і Ощадбанк представляють нові вигідні пропозиції для держателів преміальних карток за програмою MasterCard SELECTIVE .

Держателі таких преміальних карток MasterCard від Ощадбанку, як MasterCard Gold, MasterCard Platinum та MasterCard World Signia, отримують додаткові привілеї, які підкреслюють їхній статус та індивідуальність.

До програми MasterCard SELECTIVE постійно долучаються нові партнери. Зокрема, клієнти Ощадбанку – держателі преміальних карток відтепер матимуть можливість придбати зі знижками брендовий одяг, косметику і парфумерію, послуги SPA-центру і готелів.

Купуючи одяг від творчого тандему креативного директора Катерини Федоренко та дизайнера Валерії Ковальської у магазині L'UVE Store (м. Київ, вул. Л.Толстого, 39), клієнт Ощадбанку отримує знижку:

MasterCard Gold – 10%;

MasterCard Platinum – 15%;

MasterCard World Signia –15 %.

Мережа парфумерно-косметичних магазинів «БОМОНД», представлена в Києві, Вінниці, Одесі, Харкові та Автономній Республіці Крим, також надає знижки клієнтам Ощадбанку:

MasterCard Gold – 15%;

MasterCard Platinum – 20%;

MasterCard World Signia – 20%.

Медичний SPA-центр "Аквамарин", наймасштабнійший проект у сфері SPA та відновлюваної медицини у Криму, порадує клієнтів Ощадбанку такими знижками:

MasterCard Gold – 10%;

MasterCard Platinum – 15%;

MasterCard World Signia – 20%.

Приємно провести час і отримати знижки клієнти Ощадбанку мають можливість у Дністер Прем’єр Готелі, що розташований в історичній частині Львова біля старовинного парку:

MasterCard Gold – 15%;

MasterCard Platinum – 20%;

MasterCard World Signia – 20%.

Надає знижки також прем'єр-готель "Ореанда" – перлина міста Ялти, один із найстаріших готелів Криму, який гостинно відчинив свої двері ще у 1907 р.:

MasterCard Gold – 5%;

MasterCard Platinum – 5%;

MasterCard World Signia – 10%.

Готель "Харків Палац"– перший готель у Харкові класу luxury +, що втілює ідею стриманої розкоші третього тисячоліття, пропонує такі знижки:

MasterCard Gold – 5%;

MasterCard Platinum – 10%;

MasterCard World Signia – 10%.

Дізнатись більше про партнерів MasterCard SELECTIVE клієнти Ощадбанку можуть в мережі Інтернет за адресою: http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/specialoffers/selective/index.html.

Прес-служба Ощадбанку

01.11.2012

інші пропозиції