Ощадбанк визнано кращим продавцем зарплатних продуктів

Міжнародна платіжна система MasterCard WorldWide визнала Ощадбанк кращим продавцем зарплатних продуктів серед банківських установ України.

„Це вагоме досягнення для Ощадбанку, адже картковий бізнес для нас сьогодні є одним із пріоритетних напрямків у розвитку роздрібного сегменту. Останні два роки ми ефективно працюємо над впровадженням прогресивних рішень, які дозволять нам в короткі терміни створювати і виводити на ринок нові високоякісні продукти та активно нарощувати обсяги емісії і еквайрингу. Так, у березні поточного року Ощадбанк запустив у промислову експлуатацію власний процесинг на базі системи WAY4 і одним із перших серед українських банків пройшов сертифікацію в міжнародних платіжних системах Visa і MasterCard”, - повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

З року в рік послуга з реалізації зарплатних проектів стає все більш затребуваною, адже її переваги як для роботодавця, так й для його працівників очевидні. Одержувати заробітну плату за допомогою платіжних карток не тільки вигідно, але й зручно, адже об’єднана з банками-партнерами мережа банкоматів Ощадбанку налічує більш ніж 7 тисяч одиниць, що дає клієнтам можливість отримувати заробітну плату в зручному місці та у зручний час. Крім того, для держателів зарплатних карток передбачені вигідні умови кредитування. У рамках зарплатних проектів сьогодні банк співпрацює понад із 11 тисячами підприємств та організацій, завдяки чому понад 1,3 мільйона клієнтів отримують заробітну плату на карткові рахунки.

Розуміючи необхідність створення комфортних умов для обслуговування клієнтів, півтора року тому Ощадбанк вийшов на ринок торговельного еквайрингу і досить динамічно збільшує свою частку на цьому ринку. За цей час кількість його POS-терміналів досягла 3035. Банку за досить короткий термін вдалося увійти до четвірки банків-лідерів за динамікою приросту терміналів для торговельного еквайрингу та до вісімки найбільших банків-еквайєрів. Щомісяця кількість POS-терміналів банку в найбільших торговельних мережах України збільшується на 500 одиниць. Стрімкий розвиток торговельного еквайрингу, безумовно, посприяв значному збільшенню кількості активних карт Ощадбанку. Так, з початку року в торговельно-сервісній мережі було здійснено близько 8 млн. трансакцій по карткам, емітованим Ощадбанком.

„Приємно відзначити, що для більшості наших клієнтів зарплатні картки є не лише інструментом для отримання готівки, а й зручним засобом безготівкових розрахунків. До того ж, розраховуючись картками у торговельно-сервісній мережі, наші клієнти постійно беруть участь в різноманітних акціях, які проводяться міжнародними платіжними системами”, - відзначив Антон Тютюн.

Прес-служба Ощадбанку

23.10.2012

інші пропозиції