Ощадбанк – у трійці лідерів за рівнем достатності капіталу

Про це свідчить рейтинг видання “Инвестгазета” (№ 12, 2014 р.). Рейтинг складений на основі аналізу показників діяльності найбільших українських банків за рівнем адекватності регулятивного капіталу.

Згідно з цим рейтингом Ощадбанк увійшов до трійки лідерів за рівнем достатності капіталу (норматив Н2), продемонструвавши оптимальний показник капіталізації. Станом на 01.01.2014 р. норматив H2 Ощадбанку становив 25,41%. При складанні рейтингу використовувались дані Національного банку України.

«Норматив адекватності регулятивного капіталу є одним із найважливіших показників та індикаторів надійності банківської установи. Підтримання банком достатності капіталу на необхідному рівні свідчить про його здоровий фінансовий стан. І це, безумовно, позитивний сигнал для наших теперішніх і майбутніх вкладників на користь того, що цьому банку можна довірити свої кошти», - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Стосовно інших параметрів діяльності Ощадбанку, то, наголосив він, на сьогодні, незважаючи на непросту економічну й політичну ситуацію, банк має достатній запас ліквідності.

«Це надає Ощадбанкові можливість залишатися стабільним провідним державним банком країни й ефективно розвиватися навіть в умовах кризи», - підсумував голова правління.

Н2 – норматив достатності регулятивного капіталу, що демонструє долю власних коштів банку в структурі капіталу та відображає здатність фінустанови вчасно та в повному обсязі виконувати свої зобов’язання. Цей показник згідно з вимогою НБУ має становити не менше 10%.

Прес-служба Ощадбанку

03.04.2014

інші пропозиції