Ощадбанк завершив перехід на дворівневу модель управління

У жовтні поточного року Ощадбанком було успішно завершено масштабний проект щодо переходу його мережі установ на дворівневу модель управління. Реалізація цього проекту протягом останніх років була одним із основних завдань у регіональній політиці банку.

За останні три роки було реорганізовано 330 філій – відділень, на базі яких створено територіально відокремлені безбалансові відділення. Таким чином, мережа установ Ощадбанку тепер складається з 25 філій - регіональних управлінь та 5813 територіально відокремлених безбалансових відділень.

«Дворівнева модель управління мережею не тільки забезпечує ефективний контроль за діяльністю підзвітних установ, а й сприяє вдосконаленню внутрішніх бізнес-процесів та поліпшенню якості обслуговування клієнтів», - зазначив голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов.

Розуміючи масштаб даного проекту, правління банку висловлює подяку колективу Ощадбанку за докладені зусилля, що дали змогу завершити реорганізацію в заплановані строки та створити платформу для подальшого виконання стратегічних завдань банку.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.10.2012 р.: власний капітал – 17,9 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 68,8 млрд. грн.; фінансовий результат – 411 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

17.10.2012

інші пропозиції