Урочисте відкриття реконструйованої будівлі Кримського республіканського управління АТ «Ощадбанк»

12 жовтня в Сімферополі відбулось відкриття реконструйованої будівлі Кримського республіканського управління АТ «Ощадбанк», розташованого по вул. Київській, 55-а.

У заході брали участь голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов, перший заступник голови правління Ощадбанку Денис Кірєєв, заступники голови правління Ощадбанку Олександр Гришко, Григорій Бородін і Сергій Ляшенко та начальники облуправлінь банку. Також відкриття відвідали заступник Голови Верховної Ради АРК Григорій Іоффе, віце-прем'єр автономії Валерій Пальчук, Постійний Представник Президента України в Криму Віктор Плакіда та численні гості, зокрема корпоративні клієнти Ощадбанку.

У вітальній промові Сергій Подрєзов подякував усім тим, завдяки кому будівля зазнала таких позитивних змін. Він зазначив, що комфорт і новітнє обладнання важливі як для самих співробітників установи, так і для його клієнтів. «Спілкування з клієнтами на позитивній ноті - один із принципів нашої роботи», - додав банкір.

У результаті проведеної реконструкції площа будівлі збільшилася на 670 кв. м. На цій території розташувалися відділ корпоративного бізнесу, відділ роздрібного кредитування, новий операційно-касовий зал і сучасний депозитарій. Тепер уже шість установ АТ «Ощадбанк» у Криму пропонують клієнтам послуги з надання в оренду індивідуальних сейфів для зберігання цінностей. З них два - в Сімферополі, решта - у Севастополі, Ялті, Керчі та Євпаторії. У депозитаріях Ощадбанку можна взяти в оренду сертифікований сейф із власним ключем і бути на сто відсотків впевненим у збереженні його вмісту.

«Нинішня реконструкція пов'язана з необхідністю розширення виробничих потужностей. Таким чином ми забезпечимо поліпшення умов праці наших співробітників і підвищимо рівень обслуговування клієнтів, - пояснює начальник Кримського республіканського управління АТ «Ощадбанк» Олег Рябцев. - Ми є методологічним центром, контролюємо і координуємо діяльність 290 банківських установ, які працюють у Криму. Реконструкція будівлі управління проведена в першу чергу для того, щоб усім структурним підрозділам працювалося зручно і комфортно, а клієнтам візит до банку приносив максимальне задоволення».

Показники роботи установ Ощадбанку України в Криму свідчать про позитивні тенденції зміцнення його фінансового стану та економічну стабільність на півострові. Провідні позиції банку забезпечуються в першу чергу завдяки тому, що кожний співробітник неухильно слідує головним принципам роботи АТ «Ощадбанк»: повага та увага до клієнта, висока якість обслуговування, надійність і стабільність. На сьогодні чисті активи Кримського республіканського управління становлять 2,9 млрд. грн. На депозитах клієнтів фізичних та юридичних осіб зберігається 2,3 млрд. грн., що становить 13,2% від загального обсягу депозитів, розміщених у банках Автономної Республіки Крим. В економіку Криму Ощадбанком інвестовано у вигляді кредитів 2,4 млрд. грн.

Крім того, за дорученням глави парламенту Володимира Константинова Григорій Іоффе вручив свідоцтва про оголошення Подяки Голови Верховної Ради АРК співробітникам Кримського управління Ощадбанку за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Прес-служба Ощадбанку

17.10.2012

інші пропозиції