Триває акція «Ульотні знижки з картками Visa Gold та Visa Platinum” від Ощадбанку та МАУ

АТ «Ощадбанк» та авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» продовжують спільну акцію «Ульотні знижки з картками Visa Gold та Visa Platinum».

Одна з основних цілей Ощадбанку - максимальне задоволення потреб своїх клієнтів. Для цього банк постійно проводить різноманітні акції, залучаючи до них компанії міжнародного рівня, які надають товари та послуги найвищої якості. Не є винятком і акція «Ульотні знижки з картками Visa Goldта Visa Platinum»,яка вже знайшла своїх поціновувачів серед любителів подорожувати. За умовами акції держателі елітних платіжних карток Visa Goldта Visa Platinum від Ощадбанку отримають знижки від компанії МАУ в розмірі 7% на придбання авіаквитків економ-класу та 10% - на придбання авіаквитків бізнес-класу. Для отримання знижки держатель преміальної картки Visa від Ощадбанку має розрахуватись за допомогою платіжної картки в торговельній мережі авіакомпанії (каси МАУ, колл-центр, веб-сайт www.flyuia.com).

Акція триватиме до 31 грудня 2013 р. включно. Подорожувати для клієнтів Ощадбанку не тільки приємно, а й вигідно.

АТ «Ощадбанк»

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також лідером рейтингу надійності депозитів за версією Інтернет-видання «Реальна економіка». Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку

18.04.2013

інші пропозиції