Ощадбанк увійшов до ТОП-5 рейтингу „50 провідних банків України”

Ощадбанк увійшов до ТОП-5 рейтингу „50 провідних банків України” за версією видавничого дому „Комерсант-Україна” та компанії „Фінансовий клуб”. Рейтинг являє собою глибокий і предметний аналіз за 135 параметрами банківських послуг та продуктів, що надавалися банками у 2013 році.

Діяльність Ощадбанку відображена в 11 номінаціях. Так, банк посів перше місце в номінації «Інкасація коштів». Укладачі рейтингу відзначили, що, Ощадбанк володіє найбільш розвинутою мережею пунктів інкасації, найбільшим парком броньованих автомобілів та найбільшою клієнтською базою. До речі, минулого року банк повністю завершив оновлення парку броньованих інкасаційних автомобілів, і на сьогодні він становить 938 одиниць. Однією з переваг Ощадбанку є також вартість інкасаційних послуг – одна з найлояльніших на ринку.

У номінації «Зарплатні проекти» Ощадбанк зайняв другу сходинку. Аналізуючи послуги банків у рамках зарплатних проектів, експерти робили основний акцент на оцінці послуг з точку зору споживача – держателя зарплатної картки, для якого важливі доступність банкоматів, можливість отримання овердрафту тощо. Бралася до уваги також кількість реалізованих банками зарплатних проектів і активність держателів зарплатних карток.

У номінаціях «Обслуговування фізичних осіб у відділенні» та «Обслуговування юридичних осіб» банк посів четверте місце. Ощадбанк також увійшов до десятки банків із найкращими умовами ощадного вкладу та продукту «Автокредит».

Підсумки рейтингу – переконливий доказ того, що Ощадбанк належить до банків, що є цінними для клієнтів перш за все завдяки доступності, широкому спектру послуг та сучасним банківським технологіям. Двадцять три роки, які Ощадбанк працює на вітчизняному банківському ринку, продемонстрували, що він створив міцну базу для розуміння і довіри з боку клієнтів та ділових партнерів.

Дослідження „50 провідних банків України” – третій щорічний рейтинг, що базується на основі аналітичної та експертної оцінки інформації банків, спеціально наданої аналітикам рейтингу. Комплексний підхід, удосконалена методологія, значний обсяг зібраних даних, а також незалежний контроль процесу складання рейтингу надають можливість стверджувати, що на сьогодні дослідження "50 провідних банків України" є найбільш повною та об'єктивною оцінкою конкурентних переваг учасників банківського ринку.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011р. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку  

26.03.2014

інші пропозиції