Ощадбанк продовжує на належному рівні обслуговувати вкладників Сбербанку колишнього СРСР

Як відомо, велику частину роботи з обслуговування вкладників Сбербанку колишнього СРСР виконує Контакт-центр Ощадбанку, а саме гаряча лінія підтримки вкладників. Адже щоб дізнатися дату та час проведення актуалізації та реєстрації даних, вкладнику спочатку треба подзвонити за номером телефону гарячої лінії.

Гаряча лінія підтримки вкладників розпочала свою роботу 2 квітня п.р. За цей період її операторами оброблено понад 8,1 млн. дзвінків! Понад 6,56 млн. вкладників отримали інформацію щодо дати та часу проведення актуалізації у відділенні банку, а 4,08 млн. вкладників, які не отримали виплату у 2008 році, вже її здійснили. За чотири місяці проведення компенсаційних виплат 3,49 млн. вкладників Сбербанку колишнього СРСР вже отримали компенсацію на загальну суму 3,29 млрд. грн.

Паралельно із обслуговуванням вкладників, що мають право на отримання компенсації в 2012 році, з першого вересня Ощадбанк розпочав реєстрацію вкладників, дані про яких не було внесено до “Реєстру вкладників заощаджень громадян”, а також актуалізацію вкладників, дані про яких внесені до «Реєстру вкладників заощаджень громадян» та які отримали компенсацію у 2008 році.

Незважаючи на два нових потоки вкладників та значне навантаження на гарячу лінію у перші дні вересня, коли спостерігалось до 150 000 дзвінків на день, середній час очікування в черзі не перевищував 7 хвилин.

Щоб мінімізувати навантаження на телефонні лінії та зробити обслуговування клієнтів більш зручним та комфортним, Ощадбанком було вжито ряд організаційних заходів. По-перше, збільшено кількість операторів, що працюють одночасно, та каналів зв‘язку. По-друге, до вже існуючих можливостей щодо отримання дати та часу проведення актуалізації, а саме на сайті банку, за допомогою sms–повідомлення чи дзвінка на гарячу лінію, організовано додатковий канал за допомогою IVR – сервісу. Також оптимізовано процедуру пошуку даних вкладників та відділень для скорочення тривалості розмови.

Вжиті заходи дали змогу значно скоротити час очікування в черзі до 3 хвилин та підтримувати нормальну та стабільну роботу гарячої лінії.

На сьогодні, починаючи з першого вересня, вже понад 550 тис. вкладників, що отримали виплату у 2008 році, отримали дату та час проведення актуалізації даних, з них 86,55 тис. вкладників вже пройшли актуалізацію. Біля 2 млн. нових вкладників отримали дату та час проведення реєстрації своїх даних та зареєстрували свої рахунки понад 100,63 тис. вкладників.

Одночасно звертаємо увагу на те, що реєстрація та актуалізація останніх категорій вкладників не обмежена в часі, тобто пройти реєстрацію та актуалізацію вкладники зможуть і в 2013 році. Отримати компенсацію ці вкладники зможуть не раніше 2013 року після прийняття відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

Прес-служба Ощадбанку

03.10.2012

інші пропозиції