Клієнти Ощадбанку – учасники програми MasterCard SELECTIVE отримують унікальні привілеї

MasterCard і Ощадбанк представляють програму привілеїв для держателів преміальних карток MasterCard від Ощадбанку за програмою MasterCard SELECTIVE.

Держателі таких преміальних карток MasterCard від Ощадбанку, як MasterCard Gold, MasterCard Platinum, та MasterCard World Signia отримають доступ до додаткових привілеїв, які підкреслять їх статус та індивідуальність.

Зокрема, держателям карток MasterCard SELECTIVE, емітованих Ощадбанком, надається можливість здійснити вигідні покупки. При розрахунку в торговельно-розважальних центрах, які є учасниками акції ”Сosmopolitan Shopping Night”, у ніч із 12 на 13 жовтня п.р. клієнти Ощадбанку гарантовано отримають додаткові 5% знижки.

„Cosmopolitan Shopping Night” - це незвичайний проект, який проходитиме у кількох містах України. Магазини, розташовані у ТРЦ – учасниках акції, порадують клієнтів подарунками і надаватимуть знижки на нові колекції до 50%.

ТРЦ - учасники акції:

ТРЦ «SkyMall» - м. Київ , проспект Генерала Ватутіна, 2-г ;

ТРЦ « DAФІ » - м. Харків, вул. Героїв праці, 9;

ТРЦ «Мост-Сіті центр» - м. Дніпропетровськ, вул. Глінки, 2 ;

ТРЦ « Средньофонтанський» - м. Одеса, провулок Семафорний, 4;

ТРЦ « Depo't Centre » - м. Чернівці, вул. Головна, 265-а.

Крім того, до програми MasterCard SELECTIVE постійно долучаються нові партнери. Так, ресторани "Мадера grill club", "Темарі" та "Лаванда", що розташовані в готелі "Аквамарин" на березі Чорного моря у місті Севастополь, надають клієнтам Ощадбанку такі знижки:

MasterCard Gold – 5%;

MasterCard Platinum – 10%;

MasterCard World Signia -15 %.

Клієнти Ощадбанку – учасники програми MasterCard SELECTIVE також отримають знижки від провідного салону меблів і побутової техніки „Gorenje” в Києві:

MasterCard Gold – 2 - 5%;

MasterCard Platinum та MasterCard World Signia – 3 - 10 %.

Приємно провести час і отримати знижки клієнти Ощадбанку зможуть також у Київському центі здоров’я та краси „Ark SPA Palace”:

MasterCard Gold – 7%;

MasterCard Platinum – 10%;

MasterCard World Signia -15 %.

Суттєві знижки приготувала для учасників програми MasterCard SELECTIVE українсько-німецька клініка, що знаходиться у Києві:

MasterCard Gold – 10%;

MasterCard Platinum – 15%;

MasterCard World Signia - 20 %.

Дізнатися більше про партнерів MasterCard SELECTIVE клієнти Ощадбанку можуть в мережі Інтернет за адресою: http://www.mastercard.com/ua/personal/uk/specialoffers/selective/index.html.

Прес-служба Ощадбанку

03.10.2012

інші пропозиції