Ощадбанк – переможець у двох номінаціях І Всеукраїнського конкурсу «Краща PR-служба кредитно-фінансової установи - 2012» за версією журналу «Банкиръ»

Ощадбанк здобув перемогу у двох номінаціях І Всеукраїнського конкурсу «Краща PR-служба кредитно-фінансової установи - 2012» за версією журналу «Банкиръ».

Зокрема, Інтернет-сайт Ощадбанку визнано найкращим у номінації «Найбільш інформаційно насичений інтернет-ресурс».

«У ході створення нового Інтернет-сайту нашого банку однією з основних цілей було максимальне врахування побажань клієнтів. Це і наявність багатьох інтерактивних сервісів, і присутність усіх необхідних елементів сучасної банківської Інтернет-сторінки, і, звичайно ж, зручність у користуванні, максимальна доступність і відкритість інформації про банк та його продукти”, - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Приємним здобутком для Ощадбанку також стало перше місце у номінації «Найбільш активна PR-служба».

Організатором конкурсу виступило видавництво «КБД-Видав», що випускає щорічний довідник-каталог «Банки України, СНД, Балтії і Грузії. Фінансово-кредитні інститути і установи. Банківські технології, обладнання та послуги» і спеціалізований журнал "Банкиръ'", широко відомий серед фахівців банківської сфери.

Прес-служба Ощадбанку

21.09.2012

інші пропозиції