Ощадбанк – один із лідерів серед найкращих банків для зберігання вкладів за версією Інтернет-видання „Економічна правда

Ощадбанк посів друге місце у „споживацькому” рейтингу найкращих банків для зберігання вкладів фізичних осіб за версією Інтернет-видання „Економічна правда”.

Унікальність цього рейтингу полягає у тому, що всі банки-учасники розглядалися з точки зору критеріїв, за якими пересічний громадянин обере свій банк.

„Економічна правда” вибрала «топ-50» банків за величиною ресурсного портфеля фізичних осіб – тобто за кількістю грошей, залучених від роздрібних споживачів. За основу рейтингу було взято дані НБУ на 1 липня 2012 р. Кожен із цих банків було перевірено за п'ятьма показниками: знання банку, дистрибуція, продажі, процентні ставки, рекламна активність (http://www.epravda.com.ua/publications/2012/09/12/334780/). Як зазначило видання, вибір саме цих критеріїв продиктований логікою вибору банку споживачем. Вона, у свою чергу, відома з численних фокус-груп, які провела „Економічна правда”.

„Здобуття другого місця у такому рейтингу є для нас досить вагомим досягненням. Адже фізичні особи – це наші основні клієнти, і позитивна оцінка та довіра з боку пересічного споживача – найкраща мотивація для подальшої плідної роботи,” – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Прес-служба Ощадбанку

17.09.2012

інші пропозиції