Учасниками акції "Ощадик у подарунок" стали вже понад 6 тисяч клієнтів

Понад два місяці в Ощадбанку проходить акція для держателів платіжних карток MasterCard та Maestro "Ощадик у подарунок". На сьогодні вже більше 6 тисяч клієнтів Ощадбанку стали учасниками цієї ексклюзивної акції від банку та міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide.

Завдячуючи простим умовам акції і гарантованим подарункам, щодня до неї долучаються щонайменше 100 нових учасників. 

Встигніть отримати першого з колекції іграшок - Ощадика зеленого кольору. Для цього потрібно зареєструватися для участі в акції та здійснити 10 розрахунків платіжною карткою на суму від 50 гривень не пізніше 15 квітня.

Нагадаємо, що акція "Ощадик у подарунок" проходить у три етапи. Перший етап розпочався 15 січня 2014 року та триватиме до 15 квітня 2014 року включно. Другий етап триватиме з 15 травня по 15 серпня 2014 року включно, третій – з 15 вересня по 15 грудня 2014 року включно.

За умовами акції всі клієнти Ощадбанку – держателі карток Maestro та MasterCard® можуть отримати подарунки та зібрати всю колекцію Ощадиків. Для цього потрібно протягом певного етапу акції оплатити карткою Maestro та MasterCard від Ощадбанку 10 покупок вартістю від 50 гривень. Таким чином, учасник акції має можливість отримати іграшку на кожному етапі акції, в якому він братиме участь.

Для участі в акції «Ощадик у подарунок» необхідно зареєструватися, скориставшись одним із трьох варіантів:

- відправити SMS-повідомлення з текстом «Ощадик» зі свого мобільного телефона на короткий номер 8052 (вартість відправлення – згідно з тарифами оператора);

- зателефонувати до Контакт-центру Ощадбанку за номером: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);

- заповнити анкету на сайті https://oschadyk-oschadnybank.crm.ua/Registration.

Детальні умови акції "Ощадик у подарунок" - за посиланням http://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/1830447/.

Подарунки акції - іграшки «Ощадик» - додають гарного настрою і дуже подобаються учасникам акції та їхнім дітям. Ощадбанк дарує позитивні емоції, яких часом так не вистачає. Сплачуйте карткою – не гайте час, колекція Ощадиків чекає на вас. 


Прес-служба Ощадбанку 

21.03.2014

інші пропозиції