Ощадбанк у трійці лідерів рейтингу найдорожчих банківських брендів

Ощадбанк увійшов до трійки лідерів рейтингу «ГVардія корпоративних брендів – 2012».

Редакція журналу «ГVардія» оцінила бренд „Ощадбанк” у 23 млрд. грн. та уточнила, що вартість бренду не є вартістю всієї компанії, адже не враховує рівень капіталізації, розмір активів і не є орієнтиром для фінансових рішень щодо купівлі-продажу акцій.

Як зазначило видання, у 2012 році рейтинг корпоративних брендів будувався таким чином, щоб показати реальну картину взаємного впливу фінансового результату компанії і вартості її корпоративного бренду в період виходу економіки країни із кризи. Застосовуючи в розрахунках стандартну методику, редакція журналу «ГVардія» та компанія Pro-Consulting, генеральний аналітичний партнер рейтингу корпоративних брендів, повною мірою екстраполювали фінансові результати останніх років уже без поправки на кризові явища, використовуючи 2008 рік як базовий. Тому загалом вартість корпоративних брендів у поточному році не можна прямо порівнювати з результатами рейтингу попереднього періоду. Винятком є лише компанії зі стабільною позитивною динамікою розвитку в 2008-2011 рр.

„Бренд „Ощадбанк” – це бренд з історією. Значні зусилля ми спрямовуємо на те, щоб із кожним роком позиції бренду не тільки не послаблювались, а й істотно зміцнювались. Пріоритетним для нас поряд із фінансовою „вагою” бренду є зростання лояльності клієнтів до Ощадбанку. Зокрема, ми впроваджуємо сучасні технології і сервіси, розроблюємо вигідні депозитні та кредитні продукти, беремо активну участь у державних, соціальних і економічних програмах. І це лише невелика частина того, що ми робимо для максимального задоволення потреб і побажань клієнтів”, – відзначив голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов.

Прес-служба Ощадбанку

10.09.2012

інші пропозиції