Ощадбанк посів друге місце в рейтингу стійкості банків від порталу «Мінфін»

Протягом багатьох років Ощадбанк демонструє стабільну та ефективну діяльність, що регулярно підтверджують провідні експерти фінансового ринку.

Так, за результатам діяльності в IV кварталі 2013 року Ощадбанк посів друге місце в рейтингу стійкості банків від порталу «Мінфін». До рейтингу були включені банки перших трьох груп за класифікацією НБУ, а також невеликі банки, портфелі роздрібних депозитів яких становлять 1 млрд. грн. і більше.

Рейтинг банків України був складений на підставі комплексної оцінки їх стресостійкості та лояльності вкладників. Враховувались якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація тощо. З повною версією рейтингу можна ознайомитись тут.

При складанні середньої експертної оцінки бралися до уваги дані інвестиційної компанії DragonCapital, рейтингового агентства "Експерт-Рейтинг" і рейтингового агентства "Кредит-рейтинг". 

Фінансовий портал «Мінфін» – джерело ділової інформації та спільнота споживачів фінансових послуг. Він висвітлює питання банків, фінансових ринків, бізнесу та економіки. Сайт працює з 2008 року.

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

Прес-служба Ощадбанку  

20.03.2014

інші пропозиції