Ощадбанк очолив рейтинг надійності депозитів

Ощадбанк покращив свої позиції у традиційному дослідженні Інтернет-видання «Реальна економіка», очоливши рейтинг надійності депозитів за перше півріччя 2012 року.

Рейтинг надійності депозитів відображає найважливіші фактори привабливості банків для вкладників, які можна розрахувати на основі відкритої інформації.

Аналітики "Реальною економіки" відзначили, що статус державного дозволяє Ощадбанку показувати гарні фінансові показники і забезпечувати додаткові гарантії для вкладників.

У рейтингову таблицю "Реальною економіки" увійшов 31 найбільший банк з першої і другої групи за класифікацією НБУ. Нагадаємо, що банки найвищої групи А відзначаються одночасним поєднанням високих фінансових показників, таких як підтримка з боку акціонерів, динаміка власного капіталу, відповідність капіталу активам, рентабельність, довгострокова динаміка депозитів тощо.

З повною версією дослідження можна ознайомитись на сайті http://poslezavtra.com.ua/rejting-nadezhnosti-depozitov-pervoe-polugodiya-2012/

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.08.2012 р.: власний капітал – 17,6 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,7 млрд. грн.; фінансовий результат – 262,7 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

17.08.2012

інші пропозиції