Ощадбанк стрімко набирає оберти у сфері торгового еквайрингу

Ощадбанк постійно збільшує кількість терміналів для торгового еквайрингу і вже увійшов до четвірки банків-лідерів за динамікою їх приросту.

Менш ніж півтора року назад, з появою в Ощадбанку послуги торгового еквайрингу, він посідав лише 32 місце в рейтингу банків, які займаються розвитком цієї послуги в Україні. Зокрема, станом на 01.04.2011р. кількість POS-терміналів Ощадбанку становила – 35 шт. Завдяки динамічному розвитку еквайрингової мережі, який було досягнуто шляхом залучення до співпраці великої кількості надійних партнерів - представників торгових мереж, вже через 9 місяців Ощадбанк піднявся на 14-те місце рейтингу, а кількість терміналів становила 575 шт.

Визначною подією для банку стало створення в поточному році свого процесингового центру, що сприяло не тільки підвищенню рівня обслуговування клієнтів, а й відкрило можливості для впровадження нових банківських послуг. Наразі Ощадбанк входить до ТОП-4 банків лідерів за динамікою приросту терміналів для торгового еквайрингу та ТОП-8 найбільших банків-еквайєрів. Станом на 07.08.12р. кількість POS-терміналів Ощадбанку становила вже більше 2 200 шт.

«Ощадбанк історично займає лідируючі позиції серед банків України за різними показниками. Приємним є той факт, що будучи новачком на ринку торгового еквайрингу наш банк дуже стрімко набирає оберти в цій сфері і вже здобув досить високі позицій у рейтингах. Ми плідно працюємо над покращенням досягнутих результатів. Вже зараз ми рухаємось надзвичайно швидкими темпами, адже щомісяця кількість наших POS-терміналів у найбільших торгових мережах України збільшується на 500 штук,” - зазначає начальник управління торгового еквайрингу Анастасія Шевченко.

Також перше півріччя 2012 року ознаменувалось для Ощадбанку „інноваційністю”. Він став одним із перших серед українських банків, що отримав сертифікацію в міжнародній платіжній системі VISA Inc. на еквайринг карток за технологією payWave та сертифікацію в міжнародній платіжній системі MasterCard Inc. на еквайринг безконтактних карток за технологією PayPass. Наявність цих сертифікацій дозволить Ощадбанку вийти на новий рівень обслуговування клієнтів і сприятиме зростанню позитивних показників.

Прес-служба Ощадбанку

09.08.2012

інші пропозиції