Понад 2 млн. вкладників Сбербанку колишнього СРСР вже отримали компенсацію в Ощадбанку

Як повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн, за два місяці проведення компенсаційних виплат близько 2,1 млн. вкладників Сбербанку колишнього СРСР вже отримали компенсацію на загальну суму 1 млрд. 962 млн. грн.

Компенсаційні виплати проводяться з 1 червня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича і триватимуть до 25 грудня п.р.

Для того, щоб отримати компенсацію, вкладнику необхідно пройти процедуру актуалізації своїх даних, яка триває в Ощадбанку з 2 квітня п.р. На сьогодні вже майже 3,8 млн. вкладників отримали дату та час проведення актуалізації своїх даних, з них близько 3,3 млн. вже її здійснили. За чотири місяці роботи спеціалістами гарячої телефонної лінії підтримки вкладників Сбербанку СРСР оброблено понад 5 млн. дзвінків.

„Компенсаційні виплати проходять за графіком. Кожний вкладник приходить до банку у визначений тільки для нього час і отримує компенсацію. Ощадбанк вчасно обслужить усіх вкладників, які згідно із постановою КМУ мають право на отримання компенсації та звернуться до банку до кінця року. З першого вересня п.р. розпочнеться реєстрація тих вкладників, хто ще не проходив реєстрацію своїх даних та компенсаційних рахунків”, - розповів Антон Тютюн.

Ощадбанк також виплачує компенсацію у межах залишку проіндексованого вкладу, але не більше ніж 500 грн. спадкоємцям вкладників, які померли у 2005-2011 роках і не отримали компенсацію втрат від знецінення грошових заощаджень протягом 2005-2009 років, а також померлих у 2012 році, або іншим особам, які взяли на себе організацію похорон. Компенсацію вже одержали близько 440 тис. спадкоємців померлих вкладників на загальну суму понад 215 млн. грн.

Виплати здійснюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 346 “Про виплату в 2012 році громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 р. в установи Ощадного банку СРСР, що діяли на території України, та в облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, державні казначейські зобов’язання СРСР і сертифікати Ощадного банку СРСР, придбані на території Української РСР”.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.07.2012 р.: власний капітал – 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 68,0 млрд. грн.; фінансовий результат – 228,4 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

02.08.2012

інші пропозиції