Ощадбанк вітає працівників служби інкасації

Минуло вже 73 роки відтоді, як 1 серпня 1939 року в системі Державного банку СРСР було створено спеціальні підрозділи інкасації для забезпечення безпеки перевезення цінностей та грошової виручки.

Професія інкасатора затребувана до цього дня і стоїть особливим пунктом у переліку професій "для справжніх чоловіків". Адже, як підтверджує життя, робота інкасатора пов'язана із серйозним ризиком і небезпекою. Головні якості, притаманні інкасаторам, – витривалість, гарна фізична підготовка, зосередженість, уміння швидко аналізувати і реагувати на ситуацію.

Саме від представників цієї професії багато в чому залежить забезпечення своєчасного виконання зобов’язань з виплати зарплат, пенсій та інших соціальних виплат. Крім інкасації грошової виручки, ці фахівці здійснюють перевезення готівки, інших цінностей, доставку заробітної плати, підкріплення обмінних пунктів і банкоматів, зберігання цінностей.

Служба інкасації коштів та перевезення валютних цінностей Ощадбанку сьогодні є найбільшою серед вітчизняних банків і єдиною, інкасатори якої мають право користуватися вогнепальною зброєю. В багатьох регіонах країни вона займає провідну позицію на ринку інкасаційних послуг.

В системі банку працює 2569 працівників, серед яких 1330 інкасаторів-водіїв та 859 інкасаторів. Щодня, за будь-яких погодних умов, на маршрути виїжджає понад 1000 оперативних автомобілів.

«Інкасаторська справа відноситься до такої сфери діяльності, яка вимагає постійного розвитку та удосконалення. Мова йде про підвищення кваліфікації співробітників служби інкасації, зміцнення технічної бази і перш за все, спеціалізованого автопарку. На даний час поряд із заміною застарілих оперативних автомобілів на сучасні із броньованим захистом від автоматичної стрєлкової вогнепальної зброї в Ощадбанку запроваджуються також зміни в організаційній структурі служби інкасаціі та системі її управління, що надасть можливість більш ефективно та раціонально використовувати матеріальні та людські ресурси”, - розповів заступник голови правління Ощадбанку Євгеній Драчко-Єрмоленко.

Дякуємо всім представникам цієї мужньої професії за їхню надзвичайно відповідальну працю. Бажаємо міцного здоров’я, рівних доріг, безпечних маршрутів та впевненості у завтрашньому дні!

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.07.2012 р.: власний капітал – 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 68,0 млрд. грн.; фінансовий результат – 228,4 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

01.08.2012

інші пропозиції