Ощадбанк розпочав обслуговувати грошові перекази INTEL EXPRESS

Ощадбанк розпочав співробітництво з Міжнародною системою грошових переказів INTEL EXPRESS (Інтел Експрес).

Тепер клієнти Ощадбанку можуть здійснювати перекази INTEL EXPRESS у більш ніж 2370 відділеннях банку, а інфраструктура системи включає сервіси в 90 країнах світу. Крім банків-партнерів під брендом INTEL EXPRESS функціонує мережа власних пунктів в Греції, Грузії, Італії та Великобританії з цілодобовим або подовженим режимом роботи. Відправляти і отримувати перекази за системою можна в доларах США і євро.

«Впевнений, що перекази INTEL EXPRESS будуть популярні серед наших клієнтів. Адже їх переваги очевидні. Я маю на увазі вигідні комісії: від 1,5% до 3,5% залежно від суми та напряму, а також миттєву видачу грошових коштів», - повідомив заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Олександр Нестеренко.

«Стратегія системи INTEL EXPRESS завжди спрямована на зближення з клієнтом. Партнерство з Ощадбанком, що володіє найбільшою мережею відділень, повністю відповідає цьому підходу», - зазначив глава представництва INTEL EXPRESS в Україні Олександр Голубєв.

Зараз через систему INTEL EXPRESS проходить найбільша частка переказів, направлених в Грузію (дані Національного Банку Грузії). Крім того, система займає друге місце на ринку Греції. За підсумками минулого року обсяг ринку грошових переказів фізичних осіб з України до Грузії вийшов на друге місце (після РФ). Українським відправникам система готова запропонувати швидкі і недорогі перекази в будь-які куточки Грузії.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Основні показники банку станом на 01.12.2011 р.: власний капітал - 17,6 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 65,1 млрд. грн.; фінансовий результат – 492,5 млн. грн.

Інформація про систему

Міжнародна система грошових переказів INTEL EXPRESS (Інтел Експрес) організована в 2007 році в Грузії компанією «Інтел Експрес Джорджія». Система отримала європейський статус «Payment Institution», що дає право відкривати відділення в будь-яких країнах Євросоюзу. Під брендом INTEL EXPRESS працює ряд афілійованих компаній: «Інтел Експрес Греція», «Інтел Експрес Італія» і «Інтел Експрес Великобританія». Крім цього, до системи INTEL EXPRESS підключені партнери в 90 країнах по всьому світу. Обсяг переказів через систему за підсумками 2011 року досяг 0,68 млрд. доларів США.

Прес-служба Ощадбанку

25.07.2012

інші пропозиції