Ощадбанк визнано найнадійнішим банком для розміщення депозитів за версією видання „Коментарі”

Ощадбанк очолив рейтинг 12 найнадійніших банків для розміщення депозитів за версією суспільно-політичного ділового видання „Коментарі”.

При оцінці банків щодо надійності депозитів розглядалися такі параметри як: динаміка внесків населення, рівень підтримки акціонерів, динаміка власного капіталу (за півріччя), ліквідність, відношення "поганих" кредитів банку до власного капіталу.

„Найбільший ступінь надійності мають державні банки, оскільки вони можуть розраховувати на підтримку держскарбниці. Наприклад, той же Ощадбанк не є членом ФГВФО. Усі вклади у фінустанову гарантуються державою. «Позитивні фактори - те, що ці банки перебувають в 100%-ної державної власності, відіграють велику роль у здійсненні політики держави і мають високу значимість для банківської системи країни, а також наявність прикладів підтримки капіталом в минулому при різних урядах», - констатують аналітики агентства Fitch (агентство буквально минулого тижня підтвердило рейтинги дефолту емітента Ощадбанку та Укрексімбанку на рівні «В» з прогнозом «стабільний»)", - зазначається у дослідженні.

Усього в рейтингу взяли участь перші 35 з найбільших за обсягом активів банків, на які припадає понад 80% депозитів українців.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.07.2012 р.: власний капітал – 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 68,0 млрд. грн.; фінансовий результат – 228,4 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

23.07.2012

інші пропозиції