Торгова мережа «Амстор» долучилась до програми Ощадбанку «Знижки за Національною карткою»

АТ «Ощадбанк» розпочав співпрацю з торговою мережею «Амстор» в частині надання знижок держателям Національної картки.

Відтепер всі держателі Національної картки зможуть отримати знижку у всіх магазинах мережі „Амстор”, а саме в 24 великих торгових центрах в чотирьох областях України.

«Ми вбачаємо великі перспективи в співпраці з Ощадбанком. Вже сьогодні всі наші торгові центри готові приймати в оплату Національну картку і, до того ж, надавати знижку у розмірі 10%. 24 магазина «Амстор» чекають на держателів Національної картки», - повідомив директор ТОВ «Торгівельний будинок «Амстор» Андрій Дьомін.

Нагадуємо, що з 1 червня п.р. Національна картка із зарахованими на неї компенсаційними коштами видається кожному вкладнику Сбербанку колишнього СРСР. Вона використовується не тільки як платіжний засіб, а й як дисконтна картка у широкій мережі торговельно-сервісних підприємств.

Сьогодні отримати знижки за Національною карткою можна у 320 торгових точках майже в усіх обласних регіонах України. Перелік цих точок включає продуктові магазини, аптеки, магазини одягу, взуття, аксесуарів, товарів для дому тощо. Щодня на сайті Ощадбанку (http://www.oschadbank.ua/ua/corporate/acquiring/discount/) оновлюється перелік торгових точок, в яких можна здійснювати покупки зі знижками за Національними картками.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.07.2012 р.: власний капітал – 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 68,0 млрд. грн.; фінансовий результат – 228,4 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

16.07.2012

інші пропозиції