Ощадбанк постійно розширює перелік торговельних підприємств, в яких діють знижки за Національною карткою

АТ «Ощадбанк» щоденно збільшує перелік торговельних підприємств, у яких держателі Національної картки можуть отримати привабливі знижки.

Зокрема, станом на 02.07.2012 р. отримати знижки за Національною карткою можна вже у 178 торгових точках у 20 обласних регіонах України. Перелік цих точок включає продуктові супермаркети, аптеки, магазини одягу, взуття та аксесуарів, а також велику мережу магазинів товарів для дому та аптек – «Космо».

„Національна картка, яку сьогодні отримують вкладники Сбербанку колишнього СРСР, є багатофункціональною. Вона використовується не тільки як платіжний засіб, а й як дисконтна картка у широкій мережі торговельно-сервісних підприємств, яку ми постійно розширюємо. Вже найближчим часом наші клієнти - держателі Національних карток зможуть отримати знижки у таких мережах, як продуктові супермаркети «Колібріс», «555», «Наш!», «Наталка» та продуктові гіпермаркети «Амстор», - повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

«Мережа продуктових супермаркетів «Колібріс» (нараховує 44 супермаркети, які успішно працюють у Волинській, Львівській, Рівненській, Житомирській, Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій областях), торгова мережа продуктових супермаркетів «555» (представлена 7 торговими закладами в Івано-Франківській області та 1 торговим закладом у м. Стрий Львівської області) та „Наш!” надають можливість усім держателям Національної картки здійснювати покупки за зниженими цінами. Відтепер кожний наш клієнт із Національною карткою отримає 5% знижки на товар”, - повідомив керівник департаменту маркетингу ТзОВ «Торговий Дім «АВАНТА» Андрій Лігун.

Нагадуємо, що з 1 червня п.р. Національна платіжна картка із зарахованими на неї компенсаційними коштами видається кожному вкладнику Сбербанку колишнього СРСР.

Щодня на сайті Ощадбанку(http://www.oschadbank.ua/ua/corporate/acquiring/discount/) оновлюється перелік торгових точок, в яких можна здійснювати покупки зі знижками за Національними картками.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.06.2012 р.: власний капітал – 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 65,8 млрд. грн.; фінансовий результат – 211,5 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

03.07.2012

інші пропозиції