Ощадбанк і ТММ: співпраця триває

АТ «Ощадбанк» і девелоперсько-будівельна компанія ТММ підписали генеральний договір про співпрацю в частині кредитування покупців житла, що будується, в другій і третій черзі житлового комплексу «Сонячна брама» (м. Київ).

Іпотечна програма Ощадбанку та ТММ передбачає кредитування на покупку житла, що будується, під 12% річних у національній валюті під заставу придбаних майнових прав на 20 років. У програмі беруть участь близьким 500 квартир.

„Населення завжди дуже зважено підходить до вибору житла і кредитної програми для його придбання. Ощадбанк, в свою чергу, постійно працює над збільшенням кількості іпотечних програм, які ми можемо запропонувати нашим клієнтам, щоб кожен бажаючий мав змогу обирати для себе найдоступніші і найзручніші умови”, - зазначає заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Параметри програми кредитування АТ «Ощадбанк» на покупку житла, що будується в другій і третій чергах житлового комплексу «Сонячна брама»:

• відсоткова ставка: 12% річних у національній валюті при погашенні кредиту за класичною схемою або 12,5% при погашенні кредиту з ануїтетною схемою;

• забезпечення: застава майнових прав на придбану нерухомість - без надання в забезпечення додаткового майна;

• початковий внесок - від 30% вартості нерухомості, що купується;

• термін кредитування - до 20 років.

Житловий комплекс бізнес-класу «Сонячна брама» (м. Київ, вул. Ломоносова, 73-79) – найбільший проект ТММ на стадії будівництва. Комплекс загальною площею 234 тис. кв. м на 1187 квартир реалізується в чотири черги будівництва як проект квартальної забудови із замкнутою інфраструктурою. Перша черга введена в експлуатацію в грудні 2010 р. Введення комплексу цілком заплановано у 2 кварталі 2014р. ТММ веде продаж в першій і другій чергах об'єкту.

На будівництві комплексу «Сонячна брама» працює близько 330 робітників. Друга черга об'єкту знаходиться на стадії будівництва, розпочато підготовчі роботи по третій черзі. Введення в експлуатацію другої черги комплексу заплановано на 4 квартал 2012 р.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має най розгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.06.2012 р.: власний капітал – 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 65,8 млрд. грн.; фінансовий результат – 211,5 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

25.06.2012

інші пропозиції