Захоплюючі подорожі Україною від Ощадбанку та міжнародної платіжної системи MasterCard

Ощадбанк та міжнародна платіжна система MasterCard презентують спільну акцію «Відкриваймо Україну разом з MasterCard®!».

Кожний держатель картки MasterCard або Maestro від Ощадбанку, який використає її для сплати за товари чи послуги (на суму від 50 гривень і більше одним чеком) або для зняття готівки в банкоматах, терміналах самообслуговування, пунктах видачі готівки банку і т.п. (але на суму не більше 200 гривень 00 копійок включно) візьме участь у розіграші 30-и захоплюючих подорожей містами України. Період проведення акції з 10 червня по 30 листопада п.р.

Щомісяця розігруватиметься 5 подорожей на двох. Зокрема, учасники акції матимуть чудову можливість стати власниками захоплюючих мандрівок у Дендрологічний парк «Олександрія» Національної Академії наук України (м. Біла Церква, Київська область), на Сорочинський Ярмарок (с. Великі Сорочинці, Миргородський район, Полтавська область), «Замками Поділля» (смт Летичів, Хмельницька область, Україна; смт Меджибож, Летичівський район, Хмельницька область, Україна; м. Бердичів, Житомирська область, м. Хмельник, Вінницька область, Україна) і не тільки.

Детальні умови акції – на сайті www.mastercard.ua.

Прес-служба Ощадбанку

21.06.2012

інші пропозиції