Прем’єр-міністр України Микола Азаров відвідав установу Ощадного банку в Харківській області

15 червня п.р. під час своєї робочої поїздки до Харківської області Прем’єр-міністр України Микола Азаров відвідав відділення Ощадного банку в смт. Червоний Донець.

У ході свого візиту до Ощадбанку Прем’єр-міністр України у супроводі голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна та голови Харківської обласної ради Сергія Чернова ознайомився з роботою відділення державного банку, зокрема, з ситуацією щодо виплат компенсацій вкладникам Сбербанку колишнього СРСР.

Голова Уряду особисто поспілкувався з вкладниками, які саме отримували свої компенсаційні кошти. Відповідаючи на питання Миколи Яновича, клієнти Ощадбанку підкреслили, що процес виплати компенсацій організований набагато краще, ніж у 2008 році. Також вони зазначили, що минулого разу для того, щоб одержати виплату, потрібно було довго простояти в чергах, а зараз компенсацію можна отримати без жодних черг і стовпотворінь, прийшовши у чітко визначений день і час.

Наприкінці свого візиту Микола Азаров подякував керівництву області та співробітникам Ощадбанку за якісно організовану роботу.

Прес-служба Ощадбанку

19.06.2012

інші пропозиції