Ощадбанк розпочав кредитування громадян на придбання житла в АТ ХТ «Київміськбуд»

Наприкінці травня п.р. АТ „Ощадбанк” розпочав кредитування громадян на придбання житла на первинному ринку нерухомості в об’єктах АТ ХТ «Київміськбуд».

Отримати кредит на придбання житла в об’єктах «Київміськбуд» можна за процентною ставкою від 17,5% у національній валюті. При цьому розмір початкового внеску становить від 30% від вартості житла, що придбавається. Максимальний строк користування кредитом – 20 років. Комісійна винагорода за надання кредиту становить 1,5% від його суми.

Кредити надаються для придбання житла за такими об’єктами:

житлові будинки №2, №4, №4-в, №8-а, №5, №6, №7 (секції 1, 2, 3) у другому мікрорайоні житлового масиву Позняки в Дарницькому районі м. Києва;

житлові будинки №4, №5, №6 по просп. Червонозоряному, 150-162 в Голосіївському районі м. Києва;

житлові будинки №1, №2 на перетині вул. Білицької та пров. Рожевого в Подільському районі м. Києва;

житлові будинки №1, №2 у кварталі, обмеженому вул. Чорновола, вул. Дмитрівська, вул. Полтавська в Шевченківському районі м. Києва;

житлові будинки на перетині вул. Полтавська, вул. Дмитрівська, вул. Річна, вул. Златоустівська, вул. Чорновола (І квартал секції №2, №3) в Шевченківському районі м. Києва.

Крім того, АТ «Ощадбанк» спільно з АТ ХТ «Київміськбуд» відповідно до вимог Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 р. № 343, пропонує фізичним особам кредити в національній валюті на купівлю житла.

Кредити надаватимуться строком до 15 років під 16% річних у гривнях за умови сплати клієнтом початкового внеску в сумі не менше 25% від вартості житла. Держава компенсує 13%, тобто фактично позичальник сплачуватиме тільки 3% річних. Більш детально з програмою „Доступне житло” можна ознайомитись на сайті Ощадбанку в розділі для приватних клієнтів за адресою: http://www.oschadbank.ua/ua/private/loans/affordable_housing/.

У рамках програми „Доступне житло” можна придбати квартири в таких об’єктах:

житлові будинки №1 (секція 3), №2 на перетині вул. Білицької та пров. Рожевого в Подільському районі м. Києва;

житлові будинки №8-а (секції 1,2,3, 4), №7 (секції 1,2,3) у другому мікрорайоні житлового масиву Позняки в Дарницькому районі м. Києва;

житловий будинок №1 по вул. Хорольській 1-а у Дніпровському районі м. Києва.

Інформацію про вартість і плануванням об’єктів АТ ХК «Київміськбуд» можна отримати на сайті Київміськбуду: http://www.kmb-sale.com/.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має най розгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.06.2012 р.: власний капітал – 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 65,8 млрд. грн.; фінансовий результат – 211,5 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

15.06.2012

інші пропозиції