Ощадбанк розпочав співпрацю з системою грошових переказів «ХАЗРІ»

Перший успішний грошовий переказ, що було здійснено з Баку до Львова наприкінці травня п.р., започаткував співпрацю між Ощадбанком та системою термінових грошових переказів «ХАЗРІ» Капітал Банку Азербайджану.

Відтепер клієнти Ощадбанку зможуть скористатися послугами системи переказів «ХАЗРІ» в 2600 відділеннях банку, а у найближчі місяці їх число буде збільшено до 2800. Перекази здійснюються в доларах США та євро.

Ця система термінових переказів безумовно зацікавить клієнтів Ощадбанку, тому що вона має свої суттєві переваги, зокрема: переказ і виплата коштів здійснюється в найкоротші терміни (не більше 10 хвилин), мінімальна сума комісії (1.5% від суми переказу). Крім того, вона охоплює всі регіони України та Азербайджану.

Власник системи грошових переказів "ХАЗРІ" - Капітал Банк є надійним партнером для Ощадбанку, адже це банк, що має найбагатшу та найдавнішу історію серед банків Азербайджану, а також найбільший банк в республіці за розміром філіальної мережі.

Ощадбанк турбується про своїх клієнтів і надає їм свободу вибору, а саме можливість обирати для себе найзручніші та найвигідніші умови здійснення грошових переказів. На сьогодні клієнти Ощадбанку можуть скористатись послугами 14 платіжних систем, що охоплюють всі основні коридори міжнародного ринку грошових переказів.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.05.2012 р.: власний капітал – 17,9 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 195,5 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

06.06.2012

інші пропозиції