Ощадбанк пропонує депозит „Соціальний”спеціально для вкладників Сбербанку колишнього СРСР

Як повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн, спеціально для вкладників Сбербанку колишнього СРСР Ощадбанк пропонує вклад „Соціальний”.

Цей депозитний продукт є досить прибутковим і надійним способом зберігання та примноження коштів завдяки своїм вигідним і зручним умовам. Зокрема, висока процентна ставка – 17 % у гривні, можливість поповнення, щомісячна виплата процентів роблять депозит „Соціальний” привабливим для людей з різним рівнем достатку та різними можливостями управління заощадженнями.

„Ми розробили умови депозиту „Соціальний” спеціально для тих вкладників, які бажають отримувати стабільний додатковий дохід. Я впевнений у популярності цього депозиту, адже за його допомогою вкладники зможуть примножити отримані компенсаційні кошти. До того ж, ставши клієнтом Ощадбанку, вкладник може не турбуватись за надійність збереження своїх коштів. 100%-а державна гарантія за вкладами, стабільна прибуткова діяльність банку та його надійна ділова репутація стали ключовими чинниками постійного приросту депозитного портфеля фізичних осіб Ощадбанку”, - розповідає Антон Тютюн.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.05.2012 р.: власний капітал – 17,9 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 195,5 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

31.05.2012

інші пропозиції