Голова правління Ощадбанку Сергій ПОДРЄЗОВ впевнений у стійкості гривні

Голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов впевнений у стійкості національної валюти і не бачить передумов до девальвації гривні.

Є кілька макроекономічних чинників, що говорять на користь збереження стійкості гривні. Насамперед, це стабільне поліпшення стану платіжного балансу країни та достатній обсяг золотовалютних резервів. Сергій Подрєзов впевнений, що Національний банк України має достатньо резервів для зменшення різких коливань курсу і не допустить девальвації національної валюти.

На поточний час Ощадбанк забезпечує реалізацію соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, зокрема, виплати компенсацій вкладникам Сбербанку колишнього СРСР. Враховуючи позитивний досвід Ощадбанку щодо виконання Державних програм (в т.ч. здійснення компенсаційних виплат), банкір впевнений, що Ощадбанк забезпечить неухильне виконання соціальної ініціативи Президента, а здійснення таких виплат буде відбуватись в умовах курсової стабільності національної валюти.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.05.2012 р.: власний капітал – 17,9 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 195,5 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

29.05.2012

інші пропозиції