Клієнти інших банків можуть користуватися банкоматами Ощадбанку без обмежень

Ощадбанк скасував ліміт на зняття готівки для клієнтів інших банків.

З 25 лютого п.р. Ощадбанк обслуговує у звичайному режимі без обмежень клієнтів інших банків. Нагадаємо, що Ощадбанк не знижував ліміти на зняття готівки з платіжних карток своїх клієнтів.Ощадбанк працював і працює в звичайному режимі, виконуючи всі свої зобов'язання перед клієнтами своєчасно і в повному обсязі.

Для безперебійного забезпечення банкоматної мережі готівкою служба інкасації Ощадбанку працює в посиленому режимі.

Мережа банкоматів Ощадбанку на сьогодні нараховує майже 2000 одиниць. Більшість банкоматів Ощадбанку працюють цілодобово та обслуговують понад 9,4 млн. платіжних карток. Отримати готівку держателі платіжних карток можуть також й у 5215 пунктах видачі готівки. У торговельно-сервісних підприємствах по всій країні працюють понад 10200 терміналів банку, що приймають до оплати картки міжнародних платіжних систем MasterCard, Visa та Національну картку системи НСМЕП.

Контакт-центр Ощадбанку готовий допомагати клієнтам цілодобово сім днів на тиждень, тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Крім цього, банк пропонує клієнтам скористатись дистанційними каналами обслуговування на офіційному сайті. В цьому випадку звертатись до установи Ощадбанку не потрібно. Зокрема, користувачі WEB-банкінгу «Ощад 24/7» можуть користуватися в режимі он-лайн такими послугами, як оплата мобільного та CDMA-зв'язку, ІР-телефонії, Інтернету, переказ коштів між власними рахунками або на картку будь-якого українського банку та ін.

Прес-служба Ощадбанку  

25.02.2014

інші пропозиції