Клієнт Ощадбанку поїде до Лондона на Олімпійські ігри 2012

На початку травня п.р. відбувся другий розіграш призів серед учасників акції „До Лондона на Олімпійські ігри 2012 – разом з Visa!”.

Фортуна знову посміхнулась клієнтам Ощадбанку, адже в порівнянні з першим розіграшем вдвічі більше клієнтів стали щасливими власниками призів. Зокрема, 6 переможців отримали шкіряні сумки для подорожей, 11 стали власниками спортивних сумок. Особливо приємно, що власником головного призу – подорожі на двох до Лондона на Олімпійські ігри 2012 став клієнт Одеського обласного управління Ощадбанку!

Нагадуємо, що дана акція триватиме до 31 травня п.р. Кожний держатель картки Visa від Ощадбанку, який використає її для сплати за товари чи послуги на будь-яку суму в торгово-сервісній мережі, пристроях самообслуговування, терміналах самообслуговування, банкоматах, мережі Інтернет, включаючи поповнення номерів мобільних телефонів та сплату комунальних платежів, візьме участь у розіграші 200 шкіряних сумок для подорожей та 400 спортивних сумок. Крім того, на учасників акції чекає чудова можливість відвідати столицю Великобританії і зануритись у вир справжнього спортивного свята, адже останній сертифікат на подорож на двох осіб до Лондона на Олімпійські ігри 2012 чекає на свого власника. Впевнені, що удача і надалі супроводжуватиме клієнтів Ощадбанку.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має най розгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.05.2012 р.: власний капітал – 17,9 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 195,5 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

25.05.2012

інші пропозиції