У Житомирській області відкрито установу Ощадбанку нового формату

Нещодавно в центрі Новограда-Волинського після реконструкції та перепланування приміщення відбулося урочисте відкриття ТВБВ №10005/057 І-А типу нового формату.

В урочистому відкритті установи нового типу взяли участь заступник голови правління Ощадбанку Олександр Глущенко, директор департаменту регіональної мережі Олег Прохода, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу – начальник управління організації роздрібного бізнесу Святослав Кацалап, начальник управління маркетингу, реклами та зв’язків з громадськістю Ярослава Тітова, начальник Житомирського обласного управління Ощадбанку Тетяна Кутина та її заступники. Гості та клієнти банку, які були запрошені на свято, висловили позитивні враження від нового вигляду установи банку.

Зовнішнє та внутрішнє оформлення відділення відповідає вимогам Альбому корпоративного стилю. Сучасний інтер’єр приміщення виконаний у світлих тонах. Відділення оснащене новими зручними меблями. Приміщення розподілене на зони, призначені як для обслуговування, так і для комфортного очікування клієнтів; створено окрему зону для обслуговування VIP-клієнтів, юридичних осіб, представників середнього та малого бізнесу.

Визначною рисою установи нового формату є наявність зони самообслуговування «24/7», обладнаної основними інструментами самостійного користування банківськими технологіями та продуктами: інформаційно-платіжним терміналом, банкоматом та прямим телефоном для зв’язку з Контакт-центром.

Дізнатися більше про Ощадбанк, його послуги і продукти допомагає рекламно-інформаційна продукція, розміщена в доступних для клієнтів місцях (буклети, листівки у спеціальних підставках тощо).

Кваліфіковані працівники установи нового типу в Новограді-Волинському раді вітати клієнтів і завжди готові надавати банківські послуги на високому рівні.

Новоград-Волинський – місто обласного підпорядкування з чисельністю населення 56,3 тис. чол., з розвинутими об’єктами виробничої і невиробничої промисловості: тут працюють 21 промислове підприємство, 5 транспортних організацій, 9 будівельних організацій, 52 підприємств торгівлі, 38 підприємств громадського харчування, 62 підприємства сфери послуг, 12 шкіл та 4 вищі навчальні заклади.

Також історія Новограда-Волинського тісно пов’язана з іменем геніальної української поетеси – Лесі Українки. Щороку місто збирає друзів, гостей, талановитих неординарних людей з усіх куточків України та зарубіжжя на міжнародне свято літератури й мистецтва „Лесині джерела”.

Прес-служба Ощадбанку

24.02.2014

інші пропозиції