Ощадбанк переходить на платежі нового покоління MasterCard ® PayPass ™

Ощадбанк пройшов сертифікацію в MasterCard на еквайрінг безконтактних платежів PayPass. Мережа приймання єдиної технології безконтактних платежів, доступних українцям, продовжує зростати.

PayPass - це революційний платіжний інструмент, який дозволяє здійснювати оплату безконтактно і миттєво, і для цього не потрібно додаткових маніпуляцій із прокатуванням карти. Карта PayPass може бути реалізована в будь-яких форм-факторах: банківська карта в класичному вигляді, карта-стікер, карта у формі брелока або навіть годинника і браслета. На даний момент в Україні випускаються карти-стікери. Завдяки клейкої поверхні їх можна з легкістю прикріпити до телефону, гаманця або іншого предмету, що завжди під рукою. Підпис на чеку або введення пін-коду знадобиться тільки при оплаті покупок на суму понад 100 гривень. Обмеження в 100 грн. підвищує фінансову безпеку картодержателя, крім того карта-стікер PayPass оснащена мікрочіпом і антеною, які передають дані власника карти через спеціальний торговий термінал і майже моментально підтверджують транзакцію з банком, таким чином, платіжні операції за карткою максимально захищені.

«Одним із пріоритетів розвитку роздрібного бізнесу Ощадбанку є впровадження сучасних банківських послуг і технологій. Удосконалюючи наші продукти, ми прагнемо максимально задовольнити очікування і потреби наших клієнтів. У цьому зв'язку показовим є освоєння Ощадбанком безконтактних платежів PayPass. Упевнений, що наші клієнти, для яких особливе значення мають якість і швидкість надання сервісу, гідно оцінять переваги платежів PayPass», - повідомив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

«PayPass - це не просто нове технологічне рішення - це дуже цікавий продукт із привабливою банківської економікою, який вигідний, як емітентам, так і еквайєрам. Банки поспішають забезпечити своїх клієнтів інноваційними рішеннями, які роблять платежі швидкими, зручними і безпечними. У свою чергу, торгові мережі прагнуть підтримувати саме ті сучасні стандарти розрахунку, які створюють переваги для їхніх клієнтів: збільшують швидкість обслуговування біля каси, роблять покупки комфортними та приємними. Ми раді, що наш партнер Ощадбанк освоїв технологію PayPass. Тепер ще більше компаній в різних сферах бізнесу і торгівлі зможуть збільшити цінність споживчого досвіду кожного українця завдяки вигодам інноваційного інструменту оплати», - сказав Павло Рихлінські, Генеральний менеджер MasterCard Europe в Україні, Польщі, Румунії, Болгарії, Молдові і на Балканах.

____

PayPass в світі

Впровадження технології PayPass в світі почалося в 2004 році, коли безконтактні платіжні термінали з'явилися в Канаді, США, Японії і на Філіппінах. Станом на четвертий квартал 2011 року, в світі було випущено більше 100 мільйонів карт і пристроїв з функціоналом PayPass, які можна використовувати в більш ніж 425 000 точок продажів по всьому світу, включаючи навіть такі нові сфери для безготівкового розрахунку, як торгові автомати, таксі, пропускні пункти на платних шосе тощо. Сьогодні в Європі найбільш активно PayPass впроваджується банками Великобританії, Франції, Польщі, Росії, Німеччини та Туреччини. Україна стала 38-ою в списку країн, які впровадили технологію PayPass. Великими темпами розвивається як мережа приймання, так і емісія. На даний момент банком-емітентом є ПриватБанк, серед еквайєрів: ПриватБанк, Банк ПІВДЕННИЙ і Ощадбанк.

Про MasterCard Worldwide

MasterCard (NYSE: MA), www.mastercard.com, це міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшої у світі платіжної мережею, що об'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектору в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення MasterCard роблять щоденну комерційну діяльність, таку як шопінг, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною і ефективною для кожного.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.04.2012 р.: власний капітал - 18 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 178,3 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

14.05.2012

інші пропозиції