Зірки балету від Ощадбанку

Для справжніх шанувальників балетного мистецтва Ощадбанк представляє унікальний набір срібних монет „Балет”.

Цей незвичайний комплект з трьох кольорових монет присвячений «Російським сезонам» - знаменитій серії виступів російських артистів опери і балету, що проводилися в Парижі на початку XX ст.

На реверсі першої з монет зображено засновника і керівника „Російських сезонів”, відомого реформатора театрального мистецтва, геніального антрепренера - Сергія Дягілєва. На другій і третій монеті зображені зіркові артисти його балетної трупи - Анна Павлова і Сергій Лифар. Аверси монет містять портрет її Величності Королеви Великобританії Єлизавети II.

Технічні характеристики монет: країна-емітент – Острови Ніуе, загальний номінал набору – 6 новозеландських доларів, проба – 999, маса 31,1*3.

Без сумніву, нікого не залишить байдужим футляр, у якому зберігаються монети, адже він музикальний з механічним заводом, а безсмертна мелодія „Лебедине озеро” Петра Чайковського, яку він програє, допоможе ще більше зануритись в чарівну атмосферу балетного світу.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.04.2012 р.: власний капітал - 18 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 178,3 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

11.05.2012

інші пропозиції