Вкладники довіряють Ощадбанку

Ощадбанк демонструє постійний приріст портфелю строкових депозитів фізичних осіб. Так, станом на 23 квітня п.р. він склав 17 млрд. грн. і з початку року зріс на 1, 6 млрд.

Одним з основних факторів, що сприяв такому досягненню, є зручна і прибуткова лінійка строкових депозитів Ощадбанку. Умови її депозитних продуктів прозорі та доступні, дають можливість управління заощадженнями на будь який вибір залежно від потреб клієнта.

Як зазначає заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Олександр Нестеренко, зростання депозитного портфеля свідчить про ефективність роботи фахівців банку із залучення клієнтів на обслуговування. „Ми дуже високо цінуємо довіру населення до нашого банку. У свою чергу, банк і надалі спрямовуватиме свої зусилля на підтримання своєї репутації як надійної державної установи, удосконалення якості надаваних послуг і збільшення привабливості наших пропозицій”. Важливе значення має і той фактор, що вклади в Ощадбанку захищені 100%-ю держгарантією.

У першому кварталі п.р. найбільший попит у клієнтів мали вклади „Депозитний” і „Строковий пенсійний”. Вклад „Депозитний” розрахований на бажаючих скористатися гнучкою і вигідною системою відсоткових ставок залежно від строку розміщення депозиту. Строк вкладу - від 1 до 36 місяців, з пролонгацією, без поповнення. Виплата процентів - щомісячно, щоквартально, щорічно, разом із поверненням вкладу. Вклад „Строковий пенсійний” - це прояв турботи банку про людей похилого віку. Строк вкладу - 18 місяців, передбачена можливість поповнення. По вкладу діють дуже вигідні відсоткові ставки, які диференціюються в разі дострокового вилучення вкладу або його частини; передбачена пролонгація вкладу. Виплата процентів - щомісячно, щоквартально, разом із поверненням вкладу.

З переліком строкових депозитних продуктів можна ознайомитись на Інтернет-сторінці Ощадбанку : http://www.oschadbank.ua/ua/private/deposits/time_deposits/index.php.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.04.2012 р.: власний капітал - 18 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 178,3 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

26.04.2012

інші пропозиції