Ощадбанк та компанія MasterCard представляють «Cosmopolitan Shopping Night» у Києві

Ощадбанк та міжнародна платіжна система MasterCard презентують спільну акцію «Cosmopolitan Shopping Night».

”Сosmopolitan Shopping Night” – це незвичайний проект, який відбуватиметься в містах України вночі. Під час акції магазини, розташовані в ТРЦ – учасниках акції, порадують клієнтів подарунками та надаватимуть знижки до 50% на нові колекції.

Держателям карток MasterCard або Maestro, емітованих Ощадбанком, надається можливість вигідно здійснити покупки і отримати подарункив ході цієї акції. Зокрема, при розрахунку карткою в торговельно-розважальному центрі «Sky Mall» (м. Київ, проспект генерала Ватутіна, 2-Т) під час акції ”Сosmopolitan Shopping Night” у ніч з 12 на 13 квітня клієнти Ощадбанку отримають додаткові 5% знижки в магазинах з поміткою «+5% з MasterCard/Maestro».

Крім того, перші 120 покупців, які здійснять розрахунок за допомогою картки MasterCard або Maestro та пред’являть чек промоутеру MasterCard, гарантовано отримають подарунки: косметички Vichy та сумки Cosmopolitan. Держателям карток MasterCard або Maestro від Ощадбанку також запропонують заповнити купони для участі в розіграші косметичних наборів Loccitane та подарункових сертифікатів на вечерю в ресторані номіналом 800 грн.

Додатково держателі карток MasterCard Selective від Ощадбанку (MasterCard Gold Selective/Debit MasterCard Gold та MasterCard Platinum Selective/Debit MasterCard Platinum) при оплаті покупок карткою та пред’явленні чека промоутеру MasterCard отримають у подарунок кардхолдер та зможуть заповнити купони для участі в розіграші несесерів (футлярів для дрібних речей) і валіз.

Прес-служба Ощадбанку

12.04.2013

інші пропозиції