Ощадбанк став членом Асоціації «Українська спілка учасників платіжного ринку»

Згідно з рішенням Ради Асоціації «Українська спілка учасників платіжного ринку» (СУПР) АТ «Ощадбанк» став членом Асоціації.

Вступ до СУПР розширить можливості банку у сфері подальшого активного розвитку безготівкових розрахунків та дистанційних каналів взаємодії з клієнтами, сприятиме підвищенню рівня безпеки операцій з використанням платіжних карток тощо.

Нагадаємо, що у грудні 2013 року на загальних зборах членів Асоціації «Український союз учасників Національної системи масових електронних платежів»  було прийнято рішення про перейменування Асоціації. Вона отримала назву «Українська спілка учасників платіжного ринку» (СУПР). Головою Асоціації було обрано Антона Олександровича Тютюна, який обіймає посаду заступника голови правління АТ «Ощадбанк». Учасниками зборів було прийнято Програму діяльності  Асоціації  на 2014 – 2016 роки.

 

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк – єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт – http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр: 0 800 210 800.

 

Прес-служба Ощадбанку

12.02.2014

інші пропозиції