Здійснити грошовий переказ за Системою ЛІДЕР можна відтепер і в Ощадбанку

Ощадбанк розпочав здійснювати виплату та відправку грошових переказів за Системою ЛІДЕР.

Відтепер клієнти Ощадбанку зможуть відправляти та отримувати перекази за Системою в доларах США, євро та російських рублях у понад 2 370 відділеннях банку.

„Враховуючи зростаючий попит на грошові перекази, ми прагнемо надати нашим клієнтам найбільш широкий вибір цієї послуги. Система ЛІДЕР стала нашим 13 міжнародним партнером із надання грошових переказів. І я впевнений, що клієнти оцінять переваги переказів саме цієї Системи. Широка інфраструктура обслуговування переказів ЛІДЕР в Ощадбанку сприятиме доступності цієї послуги у будь-якому куточку країни”, - повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Банкір впевнений, що перекази ЛІДЕР неодмінно матимуть попит у клієнтів. Адже серед переваг системи - миттєва доставка переказу, вигідні тарифи та унікальні пропозиції на перекази в окремих напрямах, а також широка географія мережі - 130 000 пунктів у 130 країнах світу.

«Співпраця з найбільшим банком України дозволила нам суттєво збільшити свою присутність в країні, - коментує Голова Правління НКО «ЛІДЕР» Юрій Камакін. - Крім цього, момент інтеграції та підключення Ощадбанку до Системи ЛІДЕР збігся з важливими і давно очікуваними змінами в самій Системі. Можна з упевненістю сказати, що ця подія стане однією із особливо значущих в історії нашої компанії. Співпраця з банками України була і залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності Системи, а спільні проекти сприяють розвитку і впровадженню нових рішень та технологій, що відповідають запитам наших клієнтів та вимогам часу».

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.

Основні показники банку станом на 01.04.2012 р.: власний капітал - 18 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 178,3 млн. грн.

Система грошових переказів ЛІДЕР

Система грошових переказів ЛІДЕР пропонує послуги з відправки грошей рідним і близьким, а також прийом платежів на адресу більш ніж 1000 провайдерів, що надають послуги населенню (оператори мобільного зв'язку, страхові та туристичні компанії, бюджетні організації та багато інших). Географія Системи налічує понад 130 000 пунктів в 130 країнах світу. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.leadermt.ru

Прес-служба Ощадбанку

20.04.2012

інші пропозиції