Триває акція «Вигравай подорож до Парижа з Visa Gold»

Клієнти Ощадбанку, держателі карток Visa Gold, мають чудову можливість виграти подорож до Парижа. Всі держателі платіжних карток Visa Gold, емітованих Ощадбанком, які до 15 червня п.р., використають свої картки для сплати за товари чи послуги на будь-яку суму в торгово-сервісній мережі, пристроях самообслуговування, терміналах самообслуговування, банкоматах, мережі Інтернет, включаючи поповнення номерів мобільних телефонів та сплату комунальних платежів, візьмуть участь у розіграші призів. Окрім шансу стати власником головного призу – подорожі на двох до Парижа, клієнти Ощадбанку мають можливість стати власниками одного із 20 мобільних телефонів Samsung Galaxy або 25 сертифікатів, у т.ч. від компаній МАУ, Zarina, Технополіс та Фокстрот вартістю 800 грн. кожний.

Одним із етапів акції «Вигравай подорож до Парижа з Visa Gold» є „Фестиваль покупок з Visa”, який проходить кожну п’ятницю, суботу і неділю у ТРЦ „Dreamtown” до 29 квітня п.р. У ході цього етапу, держателі платіжних карток Visa Gold від Ощадбанку при безготівковому розрахунку за товари чи послуги у торгово-сервісній мережі партнерів акції, отримують знижки від 10% до 70%. Партнерами акції виступають більш ніж 70 торгово-сервісних підприємств, представлених у ТРЦ „Dreamtown”.

Крім того, для бажаючих ознайомитися з перевагами обслуговування в Ощадбанку і стати держателями картки Visa Gold від АТ «Ощадбанк» у ТРЦ «Dreamtown» на 3-му поверсі працює VIP-зона. Завітавши до неї з 17 по 26 квітня п.р., усі бажаючі зможуть отримати кваліфіковані консультації фахівців державного банку і оформити картку Visa Gold від АТ «Ощадбанк» у найкоротший термін.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.04.2012 р.: власний капітал - 18 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 178,3 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

18.04.2012

інші пропозиції