Відтепер вкладники Сбербанку колишнього СРСР зможуть дізнаватися про місце і час актуалізації своїх даних за допомогою sms-повідомлення

Як повідомив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн, Ощадбанк розширив канали взаємодії з вкладниками Сбербанку колишнього СРСР, надавши їм можливість за допомогою sms-повідомлення дізнаватися про місце і час проведення актуалізації своїх даних.

„До вже діючих сучасних каналів комунікації (телефонні лінії, Інтернет-сайт) ми вирішили підключити послугу sms-повідомлення. Впевнений, що взаємодія банку із вкладниками за допомогою sms-повідомлення буде не тільки ефективною, а перш за все зручною саме для вкладників. Адже ця послуга значно економить особистий час вкладників, яким необхідно витратити час лише на набір і відправлення повідомлення. Що стосується вкладників похилого віку, то ми розуміємо, що не всі вони мають мобільні телефони, хтось не вміє відправляти sms-повідомлення. Тому, щоб вкладники не хвилювались, ми звертаємось до їх родичів і близьких з проханням, в першу чергу, заспокоїти рідну людину та допомогти їй у відправленні sms-повідомлення ”, - розповів Антон Тютюн.

Отже, щоб отримати інформацію про місце і дату проведення актуалізації своїх даних, вкладнику необхідно направити SMS–повідомлення на короткий номер 8052 (безкоштовно для абонентів Київстар, Beeline™, МТС та life:). У повідомленні слід вказати цифрове значення номера паспорта вкладника (без серії) та дату його народження у такому форматі:

Хочемо звернути особливу увагу на те, що зміст повідомлення на номер 8052 передбачає тільки один (зазначений вище) набір символів. Отже, обробляти будь-які інші повідомлення, написані у вільному стилі, немає технічної можливості.

Після відправлення SMS-повідомлення вкладник того ж дня отримає відповідь - SMS-повідомлення із зазначенням дати, часу та місця установи банку, де буде проведена актуалізація його даних.

Нагадуємо, що актуалізація даних здійснюється стосовно тих вкладників, які не отримали протягом 2008 року компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень (але не більш як 1000 гривень на одного вкладника) та дані про яких внесено до “Реєстру вкладників заощаджень громадян” до 01.01.2012 р.

* При виникненні будь-яких проблем при відправці sms-повідомлення, вкладники можуть звертатися на „гарячу телефону лінію”: (044) 364-21-21 (за тарифами Укртелекому) або 0-800-212-000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні). Лінія працює з 9.00 до 18.00 без вихідних.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.04.2012 р.: власний капітал - 18 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,4 млрд. грн.; фінансовий результат – 178,3 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

18.04.2012

інші пропозиції