Ощадбанк пропонує незвичайні подарунки до дня закоханих

Наближається одне з найприємніших і найніжніших свят – День святого Валентина. Зазвичай у цей день усі закохані радують своїх половинок приємними сюрпризами й подарунками. Для тих, хто бажає зробити близькій людині незвичайний і пам’ятний презент, Ощадбанк пропонує монети, присвячені світлому почуттю – коханню.

Монета «Насіння любові» сповнена символізму: камінь Swarovski в ній схожий на маленьку насінину, з якої проростають квіти. Як квітка зароджується з насінини, так і любов зароджується з ледь помітного погляду. Ця монета має ще одну особливість: її футляр складається з двох частин, одна з яких – дзеркальна. Якщо прикласти до неї монету, то завдяки відображенню утвориться серце з двох половинок. 


 

Технічні характеристики монети:

номінал – 5 доларів, проба – 999, маса – 15,55 г 

Мабуть, кожен із нас хоч раз у житті чув вислів «лебедина вірність». Це не просто слова, адже лебедині пари, одного разу зустрівшись, ніколи не розлучаються. Зображення саме цих символів вірності міститься на монеті «Любов назавжди». На реверсі монети за допомогою техніки 3D-голограми зображено два лебеді, які дивляться один на одного, і їхні довгі, елегантно витягнуті шиї утворюють форму серця. В Ощадбанку ця монета представлена у двох варіантах – із якістю карбування «пруф» та «під давнину».

Технічні характеристики монети:

номінал – 1000 франків, проба 925, маса – 38,61 г 

Монета «Щастя та кохання» зможе стати як чудовим подарунком коханим, так і пам’ятним весільним презентом.

На реверсі монети в центральній частині викарбуване стилізоване зображення пари молодят, які тримаються за руки. У верхній частині міститься яскравий букет рожевих троянд, виконаний методом кольорового тамподруку. Родзинкою цієї монети є прозора вставка, що знаходиться знизу посередині. Вона містить елемент у вигляді з'єднаних обручок, вкритих 24-каратним золотом. Завдяки прозорості цю вставку видно з обох боків монети. В Ощадбанку монета представлена як у сріблі, так і в сріблі з позолотою. 


Технічні характеристики монети:

номінал – 1 долар, проба 925, маса – 28,28 г 

Позитивні емоції подарує близьким монета «Ангел кохання». На її реверсі міститься голографічне зображення Амура – давньоримського бога любові. У грецьких міфах його звали Еросом. Незважаючи на дитячу зовнішність, він є одним з найдавніших, найбільш благородних і найсильніших богів. Саме Амур запалив вогонь любові між богинею землі і богом неба, завдяки чому з'єдналися небо і земля. Давні римляни вірили, що золоті стріли Амура, потрапляючи в серце людини чи навіть бога, запалюють любов. Недаремно, коли між людьми виникає справжнє чисте почуття, говорять, що їх вразили стріли Амура. 

Технічні характеристики монети:

номінал – 1000 франків, проба 925, маса – 25 г 

Справжнім виявом щирості почуттів може стати кольорова монета «Голуби кохання» з частковою позолотою та каменями Swarovski. Пара голубів, які зображені на ній, є символами вічного кохання. Серед цих птахів є види, представники яких зберігають вірність один одному все життя. У багатьох культурах голуби символізують гармонійні відносини між чоловіком та жінкою, а голубка є символом вірної дружини. Вислів «воркують як голубки» говорить сам за себе. 

Технічні характеристики монети:

номінал – 5 доларів, проба – 999, маса – 31,1 г 

Ці символи вірності прикрашають собою і реверс срібної монети «Мир та Любов». Майстерно викарбуване зображення голубів, які летять один до одного, переливається різними кольорами в промінчиках сонця.  

Технічні характеристики монети:

номінал – 5 доларів, проба – 925, маса – 25 г 

Розповісти про світлі почуття допоможе срібна монета «Моє серце летить до тебе». Ця монета – досить незвичної форми: вона виконана у формі серця. Її реверс також прикрашає рельєфне зображення сердечка з крильцями, яке наче летить до об’єкта своїх мрій. 

Технічні характеристики монети:

номінал – 2 долари, проба – 999, маса – 15,55 г

З асортиментним рядом монет, які пропонує своїм клієнтам Ощадбанк, та цінами на них можна ознайомитись на офіційній сторінці в мережі Інтернет: http://www.oschadbank.ua/ua/private/metals_coins/coins/.

Прес-служба Ощадбанку 

06.02.2014

інші пропозиції