Працівники Чернівецького облуправління Ощадбанку вкотре довели, що ощадбанківці сильні корпоративним духом

Що таке корпоративний дух, не з чуток знають працівники Чернівецького обласного управління Ощадбанку. Дружній колектив управління вирішив влаштувати справжній флеш-моб, що приємно здивувало як клієнтів, так і колег.

Відео: http://www.youtube.com/watch?v=CVQ8zXVG5yQ

Рекламні акції з використанням елементів флеш-мобу - це цікаве та позитивне дійство, яке справляє незабутнє враження та нікого не залишає байдужим. Участь у цьому заході від Чернівецького облуправління брали співробітники різних вікових категорій та посад.


У цьому незвичайному видовищі працівникам Чернівецького облуправління вдалося поєднати молодіжну та народну культури. Родзинкою дійства стала участь у ньому відомого гурту «Молодички», який складається зі співробітниць Чернівецького облуправління Ощадбанку. Цей гурт неодноразово радував своїми виступами на різноманітних міських та обласних святкових заходах. Крім того, він зажди бере активну участь у різних святкових подіях облуправління.

Клієнти, які були присутні в операційному залі під час проведення флеш-мобу, були приємно вражені. Вони отримали багато позитивних емоцій та, крім того, невеличкі подарунки від Чернівецького обласного управління Ощадбанку.

Цей захід надав можливість як працівникам, так і клієнтам установи відволіктися від буденних справ та клопотів, зарядитися добрим настроєм. Флеш-моб допоміг дещо змінити ставлення клієнтів до банківських працівників, адже він сприяв розумінню того, що ощадбанківці люблять свою роботу й колектив, у якому працюють.

Сплеск позитивних емоцій ще довго вирував у думках людей та в стінах установи. Після флеш-мобу з вуст клієнтів і не тільки можна було почути багато схвальних відгуків. Безумовно, подібні заходи позитивно впливають на імідж банку та допомагають підняти корпоративний дух колективу.

Прес-служба Ощадбанку 

04.02.2014

інші пропозиції