Ощадбанк - лідер за активністю платіжних карток в Україні

За даними Національного банку України, Ощадбанк посів перше місце за показником активності платіжних карток у 2011 році.

„Процент активності наших карток у 2011 році склав - 89% при середньому показнику по ринку - 60%. Минулого року ми активно працювали над цим результатом, в наслідок чого порівняно з 2010 роком приріст за операціями з використанням карток Ощадбанку в торгово-сервісній мережі склав 91%”, – повідомив заступник голови правління АТ „Ощадбанк” Антон Тютюн.

У 2011 році Ощадбанк постійно розширював мережу приймання карток в оплату, розвивав послуги з торгового еквайрингу. За короткий проміжок часу було залучено до співпраці багато великих та надійних партнерів - представників торгових мереж, істотно збільшено кількість POS-терміналів. Крім того, тарифи на обслуговування POS-терміналів в Ощадбанку – найпривабливіші, адже банк пропонує мінімальну плату за термінал.

„Водночас такому успіху ми найбільше завдячуємо нашим клієнтам, які вибрали для себе зручний засіб безготівкового розрахунку з картками Ощадбанку і брали активну участь у спільних акціях банку з платіжними системами. У свою чергу, ми і надалі плідно працюватимемо над створенням умов комфортного обслуговування клієнтів у цьому сегменті ринку”, - зазначив банкір. Відтак станом на 20 березня п.р Ощадбанком встановлено вже понад 950 терміналів для здійснення оплати за товари та послуги у торгово-сервісних підприємствах із використанням платіжних карток.

Також, станом на 1 січня п.р. Ощадбанк увійшов до трійки банків-лідерів за кількістю емітованих карток. Підвищення конкурентоспроможності банку за кількісними та якісними показниками свідчить про те, що емітовані Ощадбанком платіжні картки користуються великим попитом і є повноцінним електронним платіжним засобом, а не лише інструментом для отримання готівки.

АТ „Ощадбанк”

Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших фінансових інститутів української держави, що має найрозгалуженішу мережу установ. Це єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів та інших цінностей громадян, довірених банку. Ліцензія Національного банку України № 148 від 05.10.2011р. на право здійснення банківських операцій. Офіційний сайт - http://www.oschadbank.ua.

Основні показники банку станом на 01.03.2012 р.: власний капітал - 17,8 млрд. грн.; обсяг кредитного портфеля – 67,0 млрд. грн.; фінансовий результат – 121,2 млн. грн.

Прес-служба Ощадбанку

23.03.2012

інші пропозиції